Jump to content

WI-FI и Многоо бетон


snaketnn

Recommended Posts

Здравейте, колеги. работя в един хотел, от бившите балкан турист, има многооо бетон..... Шефовете искат от мене WI-FI и трябва да го осигуря, иначе... пътя, а е криза... Комплекса е на 4 етажа, дължината е около 150 метра. Стайте се разположени от двете страни на коридора. Пробрах да слагам TPLINK  wr941nd на всеки 30 метра, има ефект, но един такъв 70лвХ5на етаж по 4 етажа....скъпо.

МОЛЯ, МОЛЯ дайте някаква идея как да се справя, дайте идеи за оборудване  и цени, защото е положението е тежко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисията невъзможна. Просто няма как да стане особено качествено. Фарадеевите кафези най-добре стават с кабел и розетка във всяка стая. Бил съм в няколко подобни хотела и имането на wireless беше до такава степен изнервящо, че си минавах на варианта Mentel.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това имам в предвид, арматура и бетон колкото ти душа сака, даже и в повече....

Неискам да е бързо, но да става за работа, чат и сърф. Няма да се свалят торенти, все пак хората са на почивка или на работа, не са дошли да висят в нета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ограничаване ще мисля после. Винаги има вариант, работата е да се направи Wi-FI то. Имам възможност да монтирам устройства( антени) извън хотела... Това дали няма да помогне,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, стени който съм към коридора са доста тънки.

Дам, и моята идея е ако може нещо отвън да се измисли....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hot1g.jpg

ето за това става въпрос.

С червено е корпуса, който трябва да ма нет, а със зелено е мястото където мога спокойно да сложа каквито и да е антени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.