Jump to content

Проблем със сигнала,странно


progressive

някой да се сеща  

6 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте,имам един такъ проблен линк който до сега си е работил и то много добре 32.5 км.и си носеше 60 Мбт.Сега е направен на Н - стандарт и горе долу може да се каже че е добре носи реален трафик от абонати 85-90 Мбт. сигнала не е много добър една пол. е -65/-67 а другата е -74-76 така до тука горедолу ок,но така е само вечер през деня сигнала на едната пол. пада от -74/-76 на -86/-88 че и по слабо и става катастрофа пълна боза налагасе да го пускам само на едната пол. да работи и немога да си обесня какво може да е ако някой има някаква идея моля нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

какъв е размера на паницата

и идентични ли са устройствата от двете страни

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паницата от едната страна е 90 па-сат от другата 1.2 м. пак па-сат 2x РБ433АН карти.Ето сега го гледам часът е 10:15 жсичко е ок но междо 11:00 и 12:00 се скапжа и вечерта към 18:00 всичйо е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

обикновено пълни облъчватели или кабели с вода..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диелектрическа проницаемост на средата пич... В атмосферата зависи от слънчевата активност ^^

На майтап може да предупредиш юзерите да ползват след 18 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от тъй наречената диелектрическа проницаемост защо не скапва другата пол. а само тази,логочное ако гожорем за проницаемост да се скапват и двете.

Други идеий,ако има нчкой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Понеже разстоянието е сериозно , Фреснел смЕтал ли си ? :)

Ако не си не е лошо да го сметнеш. Особено пък ако се е скапало зимата (снежна покривка на височинка по средата на линка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мерилсам го на 19 км. имам малко вазвишение и там е 0.4F1,ако питаш как съм го сметнал с Radio Mobile мислеш ли че това е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свястно работещ 2-ен не съм виждал. Може би само на ubnt dish-овете. Тествал съм 3-4 модела и всички са зле. С 2 антени ще е по-добре предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има проблем с броя на антените,тоест няма вазможност за повече антени.линка работе от 1 месец на Н-стандарт и в началото нямаше проблеми работеше супер,сега последната седмица от единпат стана така.И от двете страни съм проверил антени,пигтели,облачватели и т.н. и само вечер се скапва,теориата за зашумяване май отпада защото и от двете страни е чист ефира,немога да разбера какво става.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.