Jump to content

Канална мрежа на БТК


mitko712

Recommended Posts

Някои правил ли е договор с БТК за използването на каналната им мрежа?Цени, условия ,проекти?какво искатПитам понеже предстой изграждане на едно населено място където няма стълбове :) а само канална мрежа на БТК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои правил ли е договор с БТК за използването на каналната им мрежа?Цени, условия ,проекти?какво искатПитам понеже предстой изграждане на едно населено място където няма стълбове ;) а само канална мрежа на БТК.

10ст. на метър с ддс.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 е за ХДПЕ

за еденичен кабел е по-малко

Съгласно общите условия на БТК - няма такова нещо като вкарване на кабел без ХДПЕ - т.е. вкарваш ХДПЕ-то и в него може да е един кабел, а може и няколко. Всеки останал вариант е минаване "между капките".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих вчера в Канална мрежа БТК Варна (горе над кат) жената там ми каза 0.20лв.Ама си е много пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих вчера в Канална мрежа БТК Варна (горе над кат) жената там ми каза 0.20лв.Ама си е много пак..

Ами това дали е малко или много, зависи само от това за което ще ги ползваш.

До колкото те разбирам - проиграваме няква теория на ISP, без практика?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е що всеки гледа, че съседа кокошки гледа и той гледа ^^

Сложи месечната такса 30 кинта и нема ти е много :)

Ееее.. , мина времето на 30-тях го лева Миле , а благо беше ... , а на 50лв. като работех за 64килобита гарантиран , еее ... времена.

В днешното, смутно време , дето по Бтв-то през половин час гледат , как Ментел дава Телевизия+Интернет+Телефон за 24.99, или Близо(но толкова далеч) дава една цифрова+аналогова(за кухнята и спалнята и детската)+нет+телефон за 29.99, а моля ти се СпектърНет и Мегалан са на 5лв. за интернета!

Мойте основни конкуренти предлагат ТВ 65канала+20Мбита интернет за 30лв. и, ако платиш 6 месеца ти подаряват рутер.

Аз навремето не сколосах (от немокаетщина) с телевизията и сега си сърбам попарата!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телевизията пък колко надценена услуга е... Ни има свестен бокс, нито има ясни правила ама всички са побеснели тв да се пуска. Може би единици с под 2к абоната успяват да са 0 на 0 от телевизията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но 2К абонати на телевизия се постигат много лесно и еФтино.

Една 60канална аналогова хубава (тествана и работеща) станция барабар с антени окабеляване приемници .... струва едва 20к лв.

Оптичните предаватели са вече без пари на 1310 , има ги с цена от 1000-2000лв. на 16дБ изходна

Оптичната мрежа вече си я имаш!

Оптични приемници с GaS и 110дБ нискошумящ изход са по 180лв.

А за кабела до абоната  :) стотинки и само по входовете/уличките вътре в абоната вече са ти го изградили - режеш отвън и връзваш  ;D

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Практиката си я имам Mile това най добре ще го разчетеш понеже и ти ползваш на същото :)

Генерирано от IPACCT 3.14u/1012 на Wed, 23 Feb 2011 12:26:22 +0200

Просто ми идва в повече за друго населено малко градче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм казвал, че си ползвам Ipacct. Това е най-доброто случило ми се като isp. Сложил и забравил. Въпреки, че много хора ползват по-добри решения според тях аз съм доволен. Най-вече защото имам цялото време на света без да мисля за глупости ^^

Цените като подписвахме договор бяха:

Cenova_Lista_Kanalna_Mreja.pdf

Предоставяне_на_услуга.doc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.