Jump to content

ПОМОЩ ЗА WIFI АДАПТЕР


palavnika_23

Recommended Posts

имам следния проблем и реших да се обърна към вас имам лаптоп и искам да вуржа антена към него с цел за ползване на бесплатен интернет и разбрах,че най одачния начин е с wifi adapter.Дилемата е какъв да си зема за да хващам от големи растояния.И и каква антена ще е най одачна пробвах един gsky адаптер но моя wireless на лаптопа е по силен от него сигурно защото е с n стандарт не съм запознат много с wifi спрял съм се на два модела но не знам кой ще е най добър ето ги и тяйх

http://cgi.ebay.com/ALFA-AWUS036NH-2W-Wireless-N-G-802-11n-WiFi-USB-Adapter-/290500695061?pt=AU_Networking&hash=item43a330d415

http://cgi.ebay.com/Alfa-AWUS036H-1W-USB-Wireless-G-WiFi-Adapter-Dock-Mount-/290509532667?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a3b7adfb

И искам да попитам от голямо значение ли е колко мв е адаптера и ако тези не са одачни да предложите някой по добър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тия устройства тровиш ефира яко

ако искаж да ползваш фреенет

еднин наностатион 2 ти решава проблемите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като допълнение на горния пост. Не си мисли, че всичко зависи от теб.. т.е. каквото и устройство да имаш няма гаранция, че ще стане нещо... Нали се сещаш, че безплатен обяд няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да разесниш малко за тия наностаишани щото не съм запознат с такава техника на кратко да ми кажеш как ще се получи номера с тях и хващат ли на далеч пряка видимусл ли им трябва или се прикрепя антена към тях как може да стане в моя случай с тях и какви са му предимствата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

тая тема не отговаря на естеството на форума !

п.с. относно радиата по горе, опасни са за здравето!!!

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.