Jump to content

продавам SFP , MINI GIBIC и ZIXEL MC1000-SFP свалени от продажба


mitqnx

Recommended Posts

МC

    ZIXEL MC1000-SFP    употребявани  -------------------------4 бр-50лв/бр

SFP

      MiniGBIC модул TP-Link TL-SM311LS -1310nm,Duplex ------2 бр-30 лв/бр

      SFP-LX-SM-0220-1310nm,Duplex  ---------------------------7 бр-25лв/бр

за  контакт използавайте  щепсел 0885820144.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

  ZyXEL GS-108B Switch- неупотребяван в кутия -- 45лв

        SWITCH TP-LINK TL-SG3109 9-port SFP Gigabit Managed  неупотебяван комплект в  кутия  -- 95 лв

Link to comment
Share on other sites

yXEL GS-108B Switch- неупотребяван в кутия -- 45лв-----------prodaden

        SWITCH TP-LINK TL-SG3109 9-port SFP Gigabit Managed  неупотебяван комплект в  кутия  -- 95 лв--------- prodaden

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Едновлакнестите  се похарчиха  остана само това , за всикото ,сериозна отстъпка + транспорта от мен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.