Jump to content

проблем с дъно abit BD7


Recommended Posts

здравейте и за много години пожелавам ви повече моменти който ви карат да се усмихвате и здраве най вече .Това въпросното дъно прави следния проблем ,забива още в начален екран на дебъгера изписва FF  просто замръзва рестарт на биоса помогна от части 2-3 пъти като го пусна и после пак същото, имах същия проблем на дъно асрок там реших проблема частично на самото дъно имаше пинове които сетваха шината на процесора на 166mh сетнах шината на 100 така и не разбрах защо промяната на шината на проца оправи нещата частично и сега проблема с клавиатура го има само след рестарт на компа и то от време на време  при включване и изключване се оправя ,защо става така, асрока е на сокет А а абита е пентум 4 ако на някои му се е случвало подобно нещо и се  е оправил с този проблем нека сподели какво трябва да направя ;)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

явно дъното се нуждае от ремонт .. евентуално кондензатори за смяна

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

нормално в дъното на класовете са тези марки

защо не ги замениш с нещо по модерно

дъната с вграден ATOM процесор дават по добра производителност

от гореспоменатите

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нима очакваш 10+ годишен компютър да работи вечно? Купи си нещо съвременно и не влагай време и усилия в загубена кауза, като реставрация на подобна антика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абита е на един роднина и много ми се щеше да му го оправя, не да го пращам да си купува ново ,на него му трябва само за нет , а другото дъно ми попадна от някъде и искам да му сложа един микротик за да го понауча че може да ми се наложи да се ползва тази система

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нима очакваш 10+ годишен компютър да работи вечно? Купи си нещо съвременно и не влагай време и усилия в загубена кауза, като реставрация на подобна антика.

Ами аз имам PowerMac G4 dual 450Mhz от 2000г. Повече от 10 години ми е вършил перфектна работа и все още я върши...

Честно казано имам и P III на около 10 години, които се справят доста по-добре от сегашните боклуци...

Един Compaq AP550 за 10 години е изгорил само 1 мрежова карта, а с едно супермикро(X8SIL-F) на 1 месец си скубя все още косите защо д*ба на всеки 2 дни забива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

[, а с едно супермикро(X8SIL-F) на 1 месец си скубя все още косите защо д*ба на всеки 2 дни забива...

познато ми е :) и ние имахме преди много време супермикро PDSMi-LN4+ с вградени ланове което редовно искаше рестарт .. наскоро пак се престраших да пробвам с супермикро  X8SIE-LN4F , вече месец няма проблеми ...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.