Jump to content

Здравеите искам да попитам дали са съвместими


dido123

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wireless Mode:

Access Point,Version:

v5.1-rc3.3493,Channel/Frequency:

5

/

2432 MHz

Channel Width:

40

MHz

(Upper)

ACK/Distance:

186

/

14.8

miles (

23.9

km)

TX/RX Chains:

2X2,AirMax:

Disabled,Output Power 28dBm,IEEE 802.11 Mode B/G/N,Channel Width MHz,Channel Shifting disabled,Frequency, MHz 2432,Extension Channel:Upeer Chanel,Max TX Rate, Mbps:MCS15-130   Automatic,Distance23.8,ACK Timeout:186 Auto Adjust.Настроиките на наностеишана са саштите мисля че проблема е някаде в тях рокета е със секторна антена с усилване 15дв 120 мрежите се виждат но немога да се закача за нито една от двете  а със друг наностеишан ме пуска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NanostationM2 i Roket  като са сложени на една стоика но работят на различни канали дали има някакви конфликти между тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2 те ли са на 2.4 ? Как са сложени на една стойка точно направи снимка или нарисувай. 2 Нанота обикновени като са на една тръба и макар, че са на различни канали и са насочени на различни места според мен си пречат поне при мен така се получи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

на 2,4 как няма да си пречат с тея 40mhz  лента :) хаха .. едно време говорехме точно за тая боза която ще стане с тези канали

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и рокета със секторната антена е на 2,4 и наностеишана М2 също  Наностеишана е на същата стоика 10 сънтиметра по надоло насочен на друга посока Вече трети ден съм болен и немога да стана да ги заснимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хора ударете едно рамо как да направя настроиките на Рокета да работи като точка на свързване или някакъв телефон на техник които патува към Враца сам не мога да се оправя не искам много а да хварля сигнал около 4км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

през 3-4 канала трябва да са

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

през 3-4 канала трябва да са

директно на първия и на последния канал, то целия 2,4гхц банд използваната лента е около 60мхц, рокета ако е пуснат  с екстеншън чанела си заема минимум 40мхц , и каквото остане е за наното. 

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно е нешто до настроиките данеби да е от това че на Рокета съм задал статичен адрес 192.168.1.23 даже вчера умишлено отключих мрежата да видя дали изобщо някои може да се сварже кам Рокета но никои не е успял а антената и Рокета работят какви настроики да им задам тука нещо бъркам Голямо благодаря на всеки които помогне с нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ако иsкаш някой с лаптоп да се закачи на рокета треа да е на 20mhz понеже картите в лаптопите работят при 20 не при 40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.