Jump to content

Не плащащите комшии . ... ....


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Предполагам има доста хора влизащи тук който живеят в жилищен блок. Та почти съм сигурен, че във всеки вход има поне един който се прави на тарикат и не си плаща месечните сметки за асансьор / осветление / чистачка и т.н.  Ние също си имаме един такъв модел който от 6-7 години го носим на гърба си.. .. .  Е да ама взе да ми писва! Не става въпрос за ш**аните стотинки на месец ... просто въпроса е принципен. Не разбира от предупреждения и бой  е от какво? Моля ако имате такива "клиенти" споделете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам (инфото ми може да не е съвсем вярно)  прави се общо събрание и се решава въпросния човек да плаща и ако пак продължава да не плаща се пуска жалба срещу него от домоуправителя в общиана, а там актовете почват от 250 лв.

Като му се представят така нещата май ще почне да си плаща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Дори може да го изселят ако не плаща

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова но днеска както ми обясниха е толкова тромава процедурата, че направо не знам дали си струва.. както Semoff казва но реално за да има ефект е супер ходене по разни те му бирокращини и нерви.. както и трябва много свободно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бурзия , сигурен и испитан начин е като вземете та му понаправите някой друг разход със щети умножено по 98789798 от това дето трябва да плаща ,но така че да знае за къкво иде реч и сам ще пита кога е датата на плащане :)

ако се сещаш какво имам в предвид  ;D

Еб.ш не еб.ш на .уя времето минава ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що? той кара по незаконния.. може и вие

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет се казва , каквото повикало , такова одговорило ... а и то в България вече трудно се различава законния от незаконен начин.

Еб.ш не еб.ш на .уя времето минава ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той тоя е на 2рия етаж... и тая работа с чипа не го "оправя" но все пак сподели какъв е точно може да сложим да има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toчно за RFID си мислех но като се рових из нета не останах особено очарован от продуктите и цените :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това може да се напрай чисто и просто с един пик микроконтролер един чип за управление на рфид и цената е около 50лв

цените на картите,ключодържателите -1-2лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.