Jump to content

студеното време и wifi


skuller

Recommended Posts

имате ли проблеми с безжичното оборудване през студените зимни дни ?

някой има ли идея до каква окона температураможе да работи дадено АП или рутерборд ?

// в момента термометъра показва -7,9 а температурата на едно едимаксче е -2,9 ( датчика е закрепен на чипа //а за темомеър ползвам от тези автомобилните термометърчета за по 10лв )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега проблеми с температурата съм нямал. Тази вечер един едимакс започна да ми прави парчета, но не знам дали е заради ниската температура или просто му е дошло времето.

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм нямал проблеми с ниските температури! Виждал съм кутиите на Ап-та замръзнали - в лед целите, но работещи!!!

Все пак производителите дават някакви -15 +70 градуса, но това естествено е с някакъв коефициент на запас. Реално и при по ниски температури биха работили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм нямал проблеми с AP та, по-скоро с някой марки захранвания като паднаха там температурите към -20.. Мисля, че по голям проблем е обледеняването на решетките и паниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и аз нямам проблем с ап-то .. щом още работи

а леда по антените .. как се справяте с него ? появяват ли се проблеми след като антената се обледи цялата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако линка е много на кофти място монтиран и е важен слагам едни маркучи зад паницата ги навивам. Ползват се за да не образуват висулки по водосточните тръби и т.н. ама си искат 220V пък и никак не са евтини ( в пъти повече от линка). Обаче ти пестят време и нерви.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Аз забелязах леко повишаване на нивата при мен 

обаче то е понеже влажността при мен е много голяма и студа изсушава въздуха ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и при мен имаше леки проблеми при някои линкове. Дневно време работи на 6, вечерта се скапи нещо. Явно има нещо но се га има 15 см снямг по покривите няма качване сега...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

При нас не е толкова студено -9 градуса някъде е макса , не съм забелязал проблеми, но друго се получава заради студа и сухия въздух и сняг има натрупване на статично електричество по кабелите горят портове на суичове.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при нас имаше 2-3 порта изгорели...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

имате ли проблеми с безжичното оборудване през студените зимни дни ?

някой има ли идея до каква окона температураможе да работи дадено АП или рутерборд ?

// в момента термометъра показва -7,9 а температурата на едно едимаксче е -2,9 ( датчика е закрепен на чипа //а за темомеър ползвам от тези автомобилните термометърчета за по 10лв )

Ако ти покажа снимките на замръзнали антени ще паднеш...кабела се троши в ръце...моя съвет работи ли(дори да е зле) НЕ ПИПАЙ!Тествах две айраи в як фризер при - 34 градуса ,хи хи тя рибата вътре бе по-малко замръзнала.Тая гад запали и след неколко рестарта се закачиха.АЙРАЯ-Маркова техника,бих заложил на микротици отколкото на убикуитита в студено време.

Няма нищо по-добро от Микротика.Само да не ти е у къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.