Jump to content

Купувам всичко на Airmax Ubiquiti Networks само на 5GHz


Recommended Posts

Всичко на 5GHz с X-пол  РАБОТЕЩО !!!

Само нека да е разумна цена :)

София

Очаквам предложения ...

Телефон 0876 030330

Алекс

Няма невъзможни неща !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам за продаване :Bullet 5 на 4 месеца е работи перфектно,просто ми се наложи да ждигна линка и го замених с Powerbridge. ако те интерсува пиши на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми сведе до знанието ко по-дяволите е Х-пол?

  Еми предполагам, че колегата е имал предвид Х-хромозома  :)  :D  :D

  Не вярвам да търси нещо с хоризонтална поляризация, ако беше така, щеше да напише "хоризонтална поляризация" (поне така си мисля).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиксовал се е човеко, нема се плашите. В момента търси под вола теле и то мъжко!  :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мисля пак че  колегата търси нещо което  може да работи както  в хоризонтална поляризация така и вертикална поляризация нещо тип NanoStation 

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мисля пак че  колегата търси нещо което  може да работи както  в хоризонтална поляризация така и вертикална поляризация нещо тип NanoStation

Според заглавието на темата е писано че купува всичко което е аир макс на UBIQUITI

освен булет и аиргрид другото е двоино поляризирано 

писаното от него според мен  няма как да е хоризонтална поляризация :)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.