Jump to content

Предложение за GSM с 2+ сим карти


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

  • 4 месеца по-късно ...

Ето това http://www.gsmarena...._b5512-4371.php е доста привлекателно за цената си.

Единственото което дразни е, че като говориш през едната карта - другата не е активна.

Редактирано от master
  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

image-AEAE_4FFD5435.jpg

http://www.gsmarena....s_x130-4855.php

без екстри 2 карти и пишат много батерия

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на гледна точка - какво правиш, ако ти изчезне (откраднат, счупи се, изгуби се...) телефона с двете сим карти? Никога не съм харесвал решенията 2 или 3 в едно (в частност нескафе) - ако едното се повреди, оставаш без две-трите. Точно затова имам два телефона, за два различни оператора. Единият ми е основен и си го нося винаги в джоба, а другият - когато ми е кеф. Ако ме търсят на основният - вдигам, ако ме търсят на другият и е изключен (не е у мен) разговорът се прехвърля автоматично. Не виждам и смисъл, да имаш телефон с 2 сим карти. Какво правиш, ако имаш такъв телефон, а мястото на което си, има покритие само на третия оператор, за който нямаш сим карта? Точно това ми се случи наскоро - два телефона, а покритието е само на третия оператор! Ама пък какво спокойствие беше - почивката пълна! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал Samsung C3322 ползвам го вече почти 6 месеца перфект 120 лева беше. И държи много батерия 7 дена камера 2 мегапиксела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво изглежда по-сериозно: Един айфон с платени апликейшъни и един друг смартфон с андроид. Може и трети с Windows Phone. Всичко платено и официално от реномирана марка която се грижи за системния софтуер на телефона (върхов модел).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя идеята е, че колегата е с 3 в момента както и аз което няма никакъв проблем но лятото си е неудобство. Този philips не го намерих ис родните магазини на първо четене. Обаче с тая батерия определено ме грабва и особено ако няма проблема на самсунга по отношение на тоя проблем с едновременото ползване на 2 те мрежи.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Най-добрия телефон с две сим карти,който можеш да вземеш е htc desire 600.Ползвам точно такъв и е уникален телефон с два радио модула(демек не казва на никой че си си изключил телефона,докато говориш по другата карта,можеш да си звъннеш от едната карта на другата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Nokia Asha 501/503 - бюджетен работен телефон.Излиза около 10лв с договор при Вайвайком :)

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Най-добрия телефон с две сим карти,който можеш да вземеш е htc desire 600.Ползвам точно такъв и е уникален телефон с два радио модула(демек не казва на никой че си си изключил телефона,докато говориш по другата карта,можеш да си звъннеш от едната карта на другата).

В такъв случай какво ще кажеш за HTC ONE версията с 2 сим карти и мемори картата?

/не китайско творение ами този за китайския пазар/

http://www.gsmarena.com/htc_one_dual_sim-5498.php

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.