Jump to content

.......


jordan_ruse

Recommended Posts

дъното е това :

http://www.supermicro.com/products/motherboard/P4/E7210/P4SCE.cfm

процесора е този :

http://www.cpu-world.com/sspec/SL/SL7E4.html

рама е 2 броя :

http://www.dooyoo.co.uk/ram/twinmos-256-mb-ddr-400-mhz/details/

писания :

Дъното е лудо !!! не е каквото да не са минавали машини през ръцете ми но с чиста съвест мога да кажа че това е най доброто нещо което съм виждал. Има от всичко по много . Процесора ..... точно тази ревизия ..... не виждам какво да я коментирам при положение че с лекота ще издуха доста от по големите си братчета "кор 2 дуо-та" . Рама не претендира да е най добрата в света но ..... . Цената е такава защото знам какво продавам !!! 10-те лева след 200-стата са за да направя отстъпка на мераклията :o . Промоций трябва да се правят. Поздрави.

п.п. За хората който биха се зачудили каква е причината поради която ги продавам, само ще спомена че ползвам 50мегабита интернет ...... :) . Ползвам в момента малко по старичко дъно и процесор със 100мегабитови ланкарти /нямам нищо гигабитово/ и ми върши прекрасна работа. Каквото и друго да напиша ще се повтарям и за това мисля да спра. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям!

Дъното е едно от най-добрите на супермикро, а процесора, както спомена е може би най-добрия на 478 на интел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Колкото и да е хубаво и здраво си е стара бангия  :)

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е хубаво и здраво си е стара бангия  :)

Тва ме накефи максимално  ;D;)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"

Колкото и да е хубаво и здраво си е стара бангия  :)

Тва ме накефи максимално  ;D;) "

Щом не ти харесва "бангията" ми и щом явно си много на гъсто с технологийте и не те притесняват парите .... купи си последния модел и дъно и процесор, ползвай си ги със здраве и ако няма да купуваш мойте не ми се прави на умен в темата а върви си гледай работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

супермикрото си има нов собственик. да му е честито и да му служи вярно. може да разкарате темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.