Jump to content

Нова цена


looper

Recommended Posts

Търся да купя:

- 2бр. NB M5(22) - цена 230лв.

- 1бр. NS Loco M2 или NS M2 - цена 60-70лв или 80-90лв за NS M2

p.s. може и други продукти airMax! Предложете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво по-точно те интересува?

имам карти на 2.4 SR2 на UBNT.

интресуват ли те?

нмам и една наностанция М2 без захранване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Маи неее :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недоволни от нано бриджове :):o:)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е не само уиспа ги продава аз пазаря от релоуд и освен в релоад ги има и в още няколко фирми такаче имаш избор

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Не искам да спамя, но аз пазарувам отвсякъде- смятам, че wispbg са си напълно сериозни - какво са ви направили на вас, освен че на някого от вас са конкуренция ?!?!?!?

  Заменяли са ми устройства, за които спокойно можеха и да не ми ги сменят- само да бяха пожелали- точки и параграфи щеше да се намерят...

  Но имали възможност- свършили работа хората....

  За всички вас това може ли да се каже :o или когато опре до гаранция и сервиз се започва търсене на вредно влияние на някоя ютия от 6-тата планета на Алфа Проксима....

  Хайде малко по-коректно, моля !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай са всички да си заговорим за конкуренциите и да стане весело...

Един съвет ако вземете да говорите за конкуренцията пред клиенти се говори или добро или нищо.

На маса може си ги храните колко искате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай са всички да си заговорим за конкуренциите и да стане весело...

Един съвет ако вземете да говорите за конкуренцията пред клиенти се говори или добро или нищо.

На маса може си ги храните колко искате.

  Ми съжалявам, ама никаква самореклама не е....

  Нито са ми приятели виспбг, нито нищо- от тях пазарувам, както и от вас- може би трябва не да нападате хората, а да кажете вие какво конкретно правите... аз мога да кажа, ама не е там работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям колегата "ламер" познавам го лично и знам че само пазарува и няма никакви ползи от релкамата аз също имам доста неща от висп и съм доволен също така не се налага да им въня за да потвърждавам поръчката си а ако има нешо неточно те ми се обаждат  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.