Jump to content

Колко фирми в българия продават продуктите на "UBNT"


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте я споделете тук колко фирми в бг продават въпросните продукти

имена на фирми и местоположение

Благодаря

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко линкове сам прецени кои от кого взима

www.videomaxavs.com

www.vikteam.net/

www.vesuviustreamline.com

www.wispbg.com

www.reloadbg.com/

www.xcombg.com

www.lancombg.com

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря стана ми ясно ;D  ЯКО МОНОПОЛ

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря стана ми ясно ;D  ЯКО МОНОПОЛ

Защо да е монопол има разнообразие голямо само дето цените са надути  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една открих я току що

Фирма ENICOMP

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то има много фирми който предлагат... Въпроса е кой са най-големите или греша? SSI също продават техни продукти във Варна. То дори и в конрад ги има  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една открих я току що

Фирма ENICOMP

ха добри цени май вече от там ще се взима но дано не са като останалите поръчаш и после оправдания не били заредили нямало налични . цената не била по курса на деня абе аман от ....

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно бързо плъзване по цените на горепосочените магазини за NS Loco M5

www.videomaxavs.com - нямат такова

www.vikteam.net/ - 112лв.

www.vesuviustreamline.com - 109лв.

www.wispbg.com - 103лв.

www.reloadbg.com/- 109лв.

www.xcombg.com - нямат такова

www.lancombg.com - нямат такова

Обявени цени без ДДС

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това говоря .че вие имате останалите правят примера който сте дали

но реално повечето са без да имат наличности само като каталог и някой като им заяви бягат да купят от дистрибуторите.

само дето има разминаване в цените  при вас е едно при тях друго а уж при дистрибуторитетрябва да е по евтино по пътя на логиката  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето има разминаване в цените  при вас е едно при тях друго а уж при дистрибуторитетрябва да е по евтино по пътя на логиката  ;D

Той Наско това с цените от Чоли го е наследил  ;D (ей да не се обидиш ся)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са според количествата. Ако изделие по себестойност е 100лв ако го пуснеш на сайта за 110лв големите фирми искат отстъпки и им кажеш 5лв викат много малко? За това пускаш на 120 за да може големите да получат по добра отстъпка въпреки че винаги ще им е малко,и ако 20лв в днешно време са нещо, при положение, че ангажираш достатъчно много пари и време по 3 месеца за достака.Никой не отчита факта гаранцията, където се подменят изделия да не говорим за купища други разходи. А какво става ако технологията се смени оставаш с техника на склад която е непродаваема. Този риск има цена която не е висока в никакъв случай. Отстрани е лесно, но изобщо не е така.В търговията 20% е нормалната печалба при нас е по- малка от 20%. Погледнете черната техника която се продава с 50-80% надценки.Или мебелите където 2 дъски са сглобени и продадени за няколко стотака. Просто няма нищо без пари.

Тука съм ама много съгласен с тебе

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз не съм казал без пари  ;D еми така е щом сте се хванали на хорото ще го играйте  ;D се пак смятам ,че има разминаване във цените на продуктите но както и да е аз си взимам от едно и също място и съм доволен  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

за безнес сделка цената не е определящия фактор, има още куп фактори които хич не са за подценяване - а определено www.reloadbg.com  притежават всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.