Jump to content

VIKTEAM.NET


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Една много голяма черна точка от мен за тая пловдивска фирма   

на сайта си са показали един тип продукт а при доставака доставят друг

Адски не коректно на сичкото одгоре ми спорой по телефона че аз съм се бил объркал

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих сложил и един линк, мислех си да си поръчвам от тях ама щом е попаднал в този раздел значи маи нещо им куца радвам се че го има този раздел защото така изгаря само един а другите се пучаваме от неговия опит  :P

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше малко повече инфо да дадеш, че и аз мога да кажа иван ми прати 5 лева ама ти видял ли си ,че той ми ги е пратил не нали поясни за какво става дума може да е станала грешка  :P

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;D  Добре става въпрос за N Конектори

Ето за тоя конектор става въпрос ЦЪК  а ми доставиха такъв  ЦЪК

съвсем няма разлика нали ;D 

Ако беше за 2,3 броя неми пука ама за 15 конектора

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах разбирам да си изгорял със 200 - 300 лв ами ти за 30 тина лева се занимаваш и да пишеш на онези им е през ху,,, за теб на всякъде е така  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не съм съгласен, фирмата би трябвало да му подмени конекторите, и ако грешката е във фирмата да поеме и пощенските разходи. Въпроса не е за 30-те лева по - скоро принципен, кофти антиреклама ако наистина е "измамен" клиента.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм имал подобна "доставка" от тях - на снимката едно , в кашона друго. Тогава ги "убедих" да го сменят, понеже имаше и снимка и описание. Е от работа не остана време да госменя и още си го подритвам, ма се за нещо ще стане.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах разбирам да си изгорял със 200 - 300 лв ами ти за 30 тина лева се занимаваш и да пишеш на онези им е през ху,,, за теб на всякъде е така  ;D

И що вечно трябва да се навеждаме когато някой се опита да ни измами или както в случая вече го е направил  особенно пък по тоя начин 

Утре имам път към пловдив смятам да ги навестя съвсем междудругото да видим кво биха ми обяснили ;D

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не знам как ще наминеш през тях... Вчера исках да взема от тях нещо и отидох до адреса Капитан Райчо 85. Това е вход на блок, чиято врата е заключена и никъде няма никакъв надпис. Звъннах на един от телефоните и сънен глас раздразнено ми заобяснява, че няма налично почти нищо от това, което поисках. Щял да ми се обади... Познайте дали се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще наминеш през тях... Вчера исках да взема от тях нещо и отидох до адреса Капитан Райчо 85. Това е вход на блок, чиято врата е заключена и никъде няма никакъв надпис. Звъннах на един от телефоните и сънен глас раздразнено ми заобяснява, че няма налично почти нищо от това, което поисках. Щял да ми се обади... Познайте дали се обади.

Тази фирма е безнадежден случай . Преди години тръгнаха добре но на основателя явно му е малко бъбрека в главата. Имам рб 750 и булет5 за рекламация от 3 месеца няма телефони няма и следа преди това им плащах по банков път то не бяха ли разправии чудесии отделно адреса им е друг ама там бил бащаму дето не разбирал и така....... Не се занимавайте и пийте по една вода (студена и газирана с уиски)

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще наминеш през тях... Вчера исках да взема от тях нещо и отидох до адреса Капитан Райчо 85. Това е вход на блок, чиято врата е заключена и никъде няма никакъв надпис. Звъннах на един от телефоните и сънен глас раздразнено ми заобяснява, че няма налично почти нищо от това, което поисках. Щял да ми се обади... Познайте дали се обади.

Ходих до въпросната фирма както бях написал по горе/ Блок Врата Звънец /  толкова след около 10-на пъти натискане на звънеца и никъкав признак за живот се отказах тотално  пълна пародия е тая фирма 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето работа е онлайн продажби, може би са се отучили да спазват работно време ида посрещат клиенти на място ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.