kmeta Posted September 29, 2010 Report Share Posted September 29, 2010 Купувам дъно s. AM2 и AMD X2 заедно с охлаждане и планка, да има PCI-E 16x. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts