Jump to content

ПЦ-та от "големите хипер-техно-маркети"


Rompii

Recommended Posts

Последните няколко месеца забелязвам че все по често ми карат  дефектирали конфигураци, закупени от метро, техномаркет, технополис и  т.н. На мен ми е ясно че за да направят система за 600-700 лв с  монитора, балабар с бюрото и стола са вложени най-най-най зле частите,  ама хората как могат да се лъжат и да продължават да купуват. За няколко  дена станаха повече от 60 машини а се занимавам сам и физически не ми  стига времето да правя диагностики да подменям MB-та и пр.  С тия псевдо  захранвания които слагат ебават майката на целия хардуер, а неграмотните клиенти си мислят че с отверка и поялник може да се оправи всичко;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това има и дънни платки който и google не е чувал за тях  ;D  последната такава просто ме разби - никакви надписи никакви марки / модели - НИЩО. С 2 ръце те подкрепям тъй като мой много близък човек им подържаше компютрите и се отказа тъй като са под всякаква критика. Но за съжаление хората се лъжат наистина по цената... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената, цената....

за гаранционните условия няма да говорим... и колко време отнема да ти отремонтират щайгата..

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метро, винаги са продавали боклука на боклука и това важи за цялата им техника. Единствено от NEO /продавани в Техномаркет/ съм останал с добро впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като чуя НЕО и ми се доповръща.... ще затрупам кученцето си...

post-171-130900727828_thumb.jpg

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казахте N30 .. ;) Eто едно от вътре..

http://img546.imageshack.us/img546/1878/03092010042.jpg

http://img535.imageshack.us/img535/681/03092010041.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/6598/03092010043.jpg

Дъното е супер марково само дето май е менте на един Biostar.... Диска с драйверите е на изключително високо ниво.

Като цяло бих си купил такава машина за централен рутер!  ;D ;D ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кучу е сладък ;)

60 машини за няколко дни, за сам човек - викни си помощ просто и/или си измести другите занмания ;D

Защо се озовават при теб, а не при техен гаранционен? Или за твоя район - гаранционния сервиз е твоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.