Jump to content

wifi Линк 5ghz


he3

Recommended Posts

значи разточнието е 4.8 километра пряка видимост ще се използват 2 борда 711  или 411 с карти cm9 антените ще са параболични или офсетови

въпроса ми е с тези антени дали ще може да се прекарва по 20мбит трафик в посока и бордове 

и кой антени бихте ми препоръчали

офсетови или параболични

имам офсетови от булсатските обаче като чета се настройвали по трудно спрямо другите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи два нанобриджа М5 или наностеишан  М5  и от зад рутер 450G  по добре за 4,8 км

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси се стабилност на линка и затова се иска да е микротик пък и микротиците 411 ги имам и картите само остава антени да се реши да са параболични или офсетовите на булсат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 4-5 човека

по-нататака ще се прави упгрейд ако станат повече ще се смени борда ще се добави още една карта и една антена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия вариянт който го мисля е с два булет 5 и когато се прави упгрейд още по една антена и един булет и после от микротик бондинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме линк с наностеишан М5 на 5 км и от зад клиентите са по лан 20 човека и няма никакви грижи  ем няма никакви рутери зад клиентското нано линка кара 80 мб в посока и са шеипнати 15/4

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама дали ще работи понеже ще минава от едно място дето и 2.4 и 5 гхз е зашумен около мен на 5гхз ако скан ми излизат 20-30 мрежи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и също така

на 600 метра 2 нанота на 2.4 гхз дали ще могат метнат по 15мбит в посока

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=111826632539421707080.00048f23af5e50fa7a53e това е маркирано в гоогле мапс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.