Jump to content

Булсатком - НетГруп


Diogen

Recommended Posts

Булсатком са купили НетГруп в Пловдив и днес без всякакво предупреждение сменят адресния план. До сега политиката на НетГруп беше да са статично зададени адресите на клиентите, а от днес трябва да са динамични. При това положение са останали доста фирми без интернет, понеже трудно се обяснява по телефона как да се пренастроят рутерите. На телефоните за връзка вдига някаква какичка и учтиво обяснява, че вече няма НетГруп и Булсатком не носел отговорност за магариите които прави...!!!  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • skyfx

    9

  • SS7

    8

  • Mile

    6

  • vtbg59

    6

Дам днеска в Пловдив утре и в други градове и накрая ще остане само един (който да обира каймака).Трохи ще има бол(неапетитни населени места) ,но знае ли човек може и за тях да се хванат.Истината е горчива но на там отива у българско към монопол във всичко ,белите хора и закони имат срещу монопола ( и се прилагат ) и картелни споразумения.Да всея спокойствие малко бачкатори ще трябват винаги (аз съм си такъв) защото освен всичко работата трябва и да се върши и то от можещи (не само знаещи) .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с нетгруп е много лошо защото един приятел  даржи сървъри и ако се променят ип-тата ще има проблем и като гледам форума на filibe.net хората са много гневни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам сигурно и доста варненски доставчици ще купят защото ще пуснат нет от 15 септември във варна

Между другото не купуват всичко ,купуват се опорни големи играчи според град квартал.Ако нещата стигнат до там да искат да купят по добре е да се продаде може и диалог по цената да стане (малко вероятно според мен защото предварително всичко са проучили).Затова докато дават взимай защото после оставаш 'сам юнак на коня' (с доста методи дори и ниски дъмпингови цени на услугата) и сам трябва да си 'биеш камшика' останал и без това което са ти давали.Не искам да съм черногледец и на никого не желая това което той не иска да му се случи .За Варна нещата от гледна точка на месните доставчици може да изглеждат апокалиптично но такъв е живота реди всичко финикийски знаци.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с нетгруп е много лошо защото един приятел  даржи сървъри и ако се променят ип-тата ще има проблем и като гледам форума на filibe.net хората са много гневни

Какъв му е проблема да си намери хостинг , това е 'бял кахър' .Въпроса ,че с тези скорости за тези пари избиват рибата и като знам колко балъци има нищо чудно и нещата да им се получат.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам във стара загора нетгруп пускаха оптика с добри скорости и булсат и те с техните антени по диреците къде е логиката  нетгруп е една фирма ако не се лъжа  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://money.ibox.bg/news/id_1173515629

„МобилТел” купува „Мегалан”

Мобилтел" води преговори за придобиване и интернет базирана телекомуникационна компания Spectrum Net.

Ще стане голяма боза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://money.ibox.bg/news/id_1173515629

„МобилТел” купува „Мегалан”

Мобилтел" води преговори за придобиване и интернет базирана телекомуникационна компания Spectrum Net.

Ще стане голяма боза!

Въобще не се учудвам първи те се осъзнаха да не пълнят гушата на БТК(за пренос лиценза им ги задължаваше всичкия пренос да минава през БТК , след години нещата се промениха с влизането на 2 GSM оператор) и изградиха собствена нацонална оптична преносна мрежа.Голям играч са (може би и най големия) , да напомня ,че си продадоха лиценза за WiMax мрежа на МаксТелеком( http://www.dnevnik.bg/pazari/2010/04/14/887213_mobiltel_prodade_wimax_licenza_si_na_svoia_suzdatel/ ) значи се гони по висока цел.Много от големите доставчици използват именно оптиката на Мтел е 'ще продаваш или не' .

пп: "ИГРИ ЗА НАПРЕДНАЛИ" това става .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.