Jump to content

Как си надписвате кабелите в суичовете?!?


netronix

Recommended Posts

Както писах ползвам по високия клас про модела 7500 .Използва се ламинирана лента TZ 6мм / 8м ,като цена е сависи от фон/букви/ширина и е около 20лв за 6мм(всички ленти са х8м). има надолу с някой лев има и нагоре(различни фирми различно продават логично за БГ за един и същ продукт).Ползват се само оригинални консумативи на BROTHER проблем не е имало с 3год. гаранция на сайта им пише за какво се отнася така , няма  място за безпокойство.Като поостане време ще постна някой снимчица ако преставлява интерес разбира се.

пп:щях да пиша ама... естествено, че с замозалепваща нали принтер за етикети разлика само ламинирани TZ и неламинирани TZN.Затова как се държат мога да кажа за около година само за ламинирани и оригинални супер е няма паднал досега етикет дори и на открито :) .Стана като досушт реклама но казвам това което съм видял.Още нещо дали ще е най евтиния модел който съм посочил или най скъпия работят с еднакви консумативи ,разликата е в оформлението който всеки модел прави на етикета, поскъпия с повече изгъзици и работа с 24мм лента .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.