Jump to content

Интернет за град Варна


Recommended Posts

Здравейте , темата е за Инернет достъп в град Варна адреса е бул.Владислав Варненчик 144 . Дайте мнение за доставчик(доставчици)или оферти ,критериите са висок ъптайм ,добър и бърз съпорт като скорост 30-50 Mbps са достатъчни стига да са постижими реално IP също е + .Искам да направя услуга на мой приятел който си е типичен потребител и да го спася тъпи договори на вид монополисти и продавачи на мечти . На всички варналии които ще се отзоват предварително благодаря .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф там е малко......

виж BGwan.com , rutil.net , heros.net за други който да са долу горе на ниво.. не се сещам. Както съм ги подредил така са според мен по "ниво" ....

Аз там имам 3-4 потребителя ... но немога да покрия тази скорост на съответния адрес и затова и не предлагам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спектър нет скоростите се достигат във 99% от времето има вариант с договор има и вариант без договор като е със договор за 1 година има 5 лева отстъпка от месечната такса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интербилд? аз съм вкъщи на тях, нета е спирал няколко пъти и само в много големите бури. /онзи ден в бурята НЕ спря!!!/

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Интербилд? аз съм вкъщи на тях, нета е спирал няколко пъти и само в много големите бури. /онзи ден в бурята НЕ спря!!!/

Преди 2 години имах нет от тях в Младост

благодарение на некадърноста на администраторите им

ма пак беше кофти  :)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя трагедията е пълна ,няма никаква промяна от преди 2 години специално за този район.Все пак това са нови кооперации недоумявам как няма 'да хванеш юзера' ,най близкия (настоящия не го смятам за такъв то е жива пародия на мрежа няма и реални IP'та явно е нелегален кръжок на ентусиасти) е макс. на 500м !!! Благодаря на всички участвали , темата се заключва( 'КАПАНИЗ')

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.