Jump to content

Проблем с UPTime на Nano2


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Наното е почти ново смисъл че доста време си стоя в кашона. Сложено е като АP няма закачен към него никой! Фирмуера му е последния. Кабела е ФТП 3метра от оригиналното импулсно което е зад On line UPS. Когато погледна UPTIME понякога е 20мин понякога 3-4 часа - различно... лога е :

Nov  9 14:58:05 TEST syslog.info syslogd started: BusyBox v1.01 (2009.11.09-12:56+0000)

Nov  9 14:58:05 TEST daemon.info init: ^MStarting pid 257, console /dev/null: '/bin/boa'

Nov  9 14:58:05 TEST daemon.info init: ^MStarting pid 258, console /dev/ttyS0: '/sbin/getty'

Nov  9 14:58:05 TEST user.info boa[257]: Boa/0.93.15 started

Nov  9 15:18:05 TEST syslog.info -- MARK --

Nov  9 15:20:44 TEST authpriv.info boa[257]: Authentication successful for root from XXXXXXXXXX

Watchdog няма пуснат! Всичко друго след тоя UPS е с по няколко месеца UPTime

Някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще се окаже скапано RJ... тогава го правих с тези от конрад... Сега го щракнах с "читави" и е на 4 часа за момента .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от китайските си поръчах и получих 100броя за 6лв с транспорта от ebay

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с друго захранване

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля да направя макар, че това е ново.. но покъсно ще отида взема едно и да видим ако не ще го пращам за рекламация  .

п.п. Сега от едно чисто ново Loco изкарах захранването и ще видим...

п.п.2 За момента 2 часа и 45 мин. с новото захранване... е до 4-5 има още толкова ;D . Дано да е от адаптера който май не се покрива от гаранцията :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От захранването е... с другото вече 16 ти час носи по 20-23мегабита  Което ме радва.

п.п. Отворих захранването.. няма видими причини т.е. надути кондензатори което е най вероятната. Тия дни ще ги сменя всичките и ще го пусна на "уреда" за тази цел който съм направил :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От захранването е... с другото вече 16 ти час носи по 20-23мегабита  Което ме радва.

п.п. Отворих захранването.. няма видими причини т.е. надути кондензатори което е най вероятната. Тия дни ще ги сменя всичките и ще го пусна на "уреда" за тази цел който съм направил  .

Провери първо кондензаторите на захранването. Ако са надути ги смени и няма да имаш проблем. Често дават "фира". Сменяш ги с по-читави и готово. Ако са те де ... То и Енергото понякога "помага" за това ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам ама това е ново захранване :) . Не беше работило повече от няколко часа дето се вика. Освен това не са надути ама  не ми се занимава сега да го прая ... не е е приоритет. Така или иначе си слагам мойте импулсни :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.