Jump to content

Rack от Къде


Mupo neTkoB

Recommended Posts

от къде и какви ракове купувате.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек коментар само за последните... не продават на дребно. И трябва дас е мине през http://www.computernet.bg/ или аналогични... Ако се купуват няколко бройки.

Ако ти трябват никобюжетни решения - в конрад има шкафове за без пари но нестават за рутери.. много са плитки и само суичове вляват. в ssi също има както и при Дани. Моя последния е от lancom и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от ланком бастунските турски шкафове. ако е нужна функционалност най-добре секонд ханд някакъв на компак да накичен с всичко цената им е към 800-1200лв и си заслужават. турските в края на комплектацията пак стигат толкова. (за 42 ако говорим де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един единствен "шкаф" и той е от тези зелените на Computer2000. Няма да го коментирам, само ще кажа - за толкоз пари - толкова.

Всичко друго ми е "open frame" т.е. открити стойки, повечето SeaMAX от Ланком. Най-евтините които намерих, здрави са, друго няма какво да се иска от тях. Шкафове не ми трябват и не съм търсил скоро. На времето гледах във Argo-Contar имаше доста видове / марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам един от JarComputers и мисля че е добре. сглоби се лесно, хубаво се натъпкаха нещата там. :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес купих от Данимпекс. кофтито е че май забравих да спомена че ми трябва wall maunt и както се очакваше са ми пратили за пода :) ще се опитам утре да го сменя. изглежда че има всичко необходимо за да "държи" един суич някой РБ и малко кабели. може би ще сложа и USP-а  да не стърчат кабели навън ::) може да сложа снимки като подредя жиците по-другата седмица че мисля да се отдам 5 дена на почивка 8)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.