Jump to content

Малък проблем с ПОЕ


Recommended Posts

здравейте. проблема ми се състой в това че след рестарт /спиране и пускане/ на захранването някой от суйчовете не тръгват. и не спират тия който са по на далече а пройзволни. ползвам добре изглеждащи пое-та който нямам идея от коя фирма са ;). ако някой е имал подобен проблем ... ще помоля да сподели как го е решил. Поздрави.

п.п. ще снимам едно захранване и ще кача снимката. Захранват се с 50волта прав ток.

п.п2 според мен имам нужда от "закъснители" но .... преди да започна да творя бих искал да чуя и чужди мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят рестартиращ скрипт в момента съм го нагласил да спира тока за 40 сек. след което почва да пали портовете един по един през 6 сек... на траф имам 4 упраляеми порта /изхода/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

здравейте. проблема ми се състой в това че след рестарт /спиране и пускане/ на захранването някой от суйчовете не тръгват. и не спират тия който са по на далече а пройзволни. ползвам добре изглеждащи пое-та който нямам идея от коя фирма са . ако някой е имал подобен проблем ... ще помоля да сподели как го е решил. Поздрави.

п.п. ще снимам едно захранване и ще кача снимката. Захранват се с 50волта прав ток.

п.п2 според мен имам нужда от "закъснители" но .... преди да започна да творя бих искал да чуя и чужди мнения.

Много относително с тая информация, или напрежението не стига или са калпави захранванията, лятото напече кабелите и има още по голям пад на напрежение ако няма запас ще береш ядове.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм... с Велин. И все пак покажи какъв е хардуера?

-Централно импулсно?

-Импулсното на суича?

-Кабелите - тип/марка

-Кебела като метри?

-Суича като марка/модел/колко броя са един след друг?

-Мери ли напреженията?

-Как ги храниш през RJ тата или отделно с клеми са вързани?

и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.