Jump to content

Търся да купя модем с V92 протокол


Guest martidim

Recommended Posts

Търся да купя модем с V92 протокол, по възможност външен и на US Robotics. Може и всякакви други модели като единственото условие е да поддържат V92 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ги ползваш? Може да кажа на едни да ми намерят малко...

Пиша програма за IVR. Ползвам Acorp с V90 обаче не се поддържат всички команди на TAPI i SAPI. Трябва ми модем (външен или вътрешен), за да може да работи коректно примерно с разпознаването на натиснатата от потребителя цифра от клавиатурата на телефона. V92 е задължителен и при пускането на гласови съобщения по телефонната линия.

Интересуват ме не само модеми "на старо", но и нови (ако изобщо може да се намерят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са предимствата на IVR nаправен с модем, пред такъв направен с PC+Asterisk+карта/gateway?

Не ми трябва стандартен IVR, а с много специфични функции, затова се налага да напиша собствена програма. Модема е най-евтиния вариaнт. В моя случай е достатъчна една телефонна линия за обслужване на клиенти, така че модем с V92 е идеалното решение. Търсих в доста сайтове за продажби, но нямат в наличност. Ако някой има останал от времената на dial-up интернета, се надявам да предложи цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.