Jump to content

Някой ползва ли APC Smart-Ups 700


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Eто за този става на въпрос: http://www.apcc.com/resource/include/techspec_index.cfm?base_sku=SU700INET&CFID=28535994&CFTOKEN=16284952

Сменихме му батерииките... като задържа Power Бутона само изщраква някой от релетата. Това е проба без мрежово захранване. При подаване на 230В на входа му. И натискане на тест бутона си захапва и си работи за момента при изкарване на захранването т.е. работи на инвертор. Но въпроса ми е защо нейска да запали без мрежово захранване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

немски капризи

по новите модели страшно бъгави

пукат батерии  общо взето станаха второкласна марка в ниския клас 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te батериите са лесни ама тва е зор понякога и сега пробвах 3-4 бройки от тоя модел и всичките са така. Явно им е такъв модела :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Te батериите са лесни ама тва е зор понякога и сега пробвах 3-4 бройки от тоя модел и всичките са така. Явно им е такъв модела  .

Бих ти предложил някои неща но само в раздела за ISP. Пък и там мисля съм описал разни неща относно АПЦ.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ние в офиса май имахме някакви APC-та ако не се лъжа без налично мрежово за да го запалиш трябва да задържиш копчето по дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не иска.. държах го доста време. Когато натиснеш "test" премигва и толкова, а когато наситнеш "power" само прецъква реле вътре и до там. Явно ще трябва да ги по-Българяваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Когато задържиш "test" след 3-тата секунда се чува звуков сигнал не го чакай да спре а по време на сигнала пусни бутона

"test" . Или на 4-тата секунда след задържането му го осводи и си пали инвертора. Малко късно отговарям ама случайно попаднох на темата пък това го знам от 10-ина години :) Все пак на някой ще е полезно инфото.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3бр и 3те не се пускат без мрежово при еднократно натискане на бутона. При задържане 3-7 секунди или няколкократно нервно натискане тръгват и без мрежа и без товар.

Редактирано от zahranvane.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.