Jump to content

Въпрос относно облъчвател на 2.4Ghz


Recommended Posts

Здравейте на всички искам да попитам дали някой има опит с този облъчвател и евентуално дали знае какъв тип антена е

Благодаря

post-276-130900726966_thumb.jpg

post-276-130900726968_thumb.jpg

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но го има и "ОБЛЪЧВАТЕЛ за вграждане в рефлектор от стандартна сателитна антена 2.4-2.5GHz" Като цяло на едно място във Варна съм видял такъв монтиран но нямам наблюдения как работи....

п.п. Ако не се лъжа вътре е Би квадрат и може да направиш експеримент  с такъв.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исками се да разбера какъв тип антена е ама 60 лева са солена сума само заради едно любопитство

аз си мисля че е пач антена ама все пак е само предположени

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за тестов линк за изпитване на обурудване 2.4 и на 5 гига

за 5 гига облъчвател е ясно ама за 2.4 съм в пълен шах Евгени ми предложи някакъв негов с размери 90/90 мм  и все повече си мисля за него

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом той има решение, не бих мислил много ;) . Аз имам няколко дълечни линка над 5км но с решетки от Шуменските. Без да пускам турбото си прави 18мегабита и пинга рядко отива на 2мс при 3-4 хоста зад сапунерката. Попринцип тоя банд си е зле особено в града но има все още приложения. Мен също ще ми е интересно с една 60см паничка примерно.. колко градуса ще е ъгъла и колко дб :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.