Jump to content

Колко W консумира RB433?


cna

Recommended Posts

Здравйте,

опитвам се да изчисля колко W харчи RB433 + miniPCI CM9-GP.

Мисля че трябва да е от 6W до 10W(ненатоварен/натоварен режим), но не съм сигурен.

Нека някой с повече опит да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

имаше писано по форума за подобни сметки, виж с търсачката.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хух 25-30 Вата... прав си но 25 вата му дават масимално и то с 3 карти(поне на книга де), а и соларния панел ще ми излезе златен...

Аз малко не конкретизирах защо ме интересува... идеята е да забия един борд, с една карта и секторна антена ... както се казва "горе на баира". В момента се интересувам за да мога да си сметна захранването... а и колкото по-тънко мина толкова ще е по-добре за джоба, Рокфелер не ми е чичо за съжаление... верно че винаги е добре да има запас, което също смятам да предвидя.

Велин: вече търсих преди да пиша... това което намерих е много неточно. По спецификация на един РБ с 3 карти му дават да консумира минимално 16 - максимално 25 вата, в зависимост от натоварването, а тези 7.5 които видях... не са реални просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-8 е без картите  и то не при максимално натоварване :)

Както се казва "по учебник", без натоварване му е 3, с една карта си мисля че ще отскочи на 6-7(само да поясня че ЛАН няма да ползвам само вифито), товара в началото няма да му е голям... 5 Mbps максимално, чист forward през бридж... надявам се 10 да му стигат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Слагай 25-30W да ти е мир на главата! Повече не е зле  .. Трябва да има добър запас...

Най - малко толкова , предвидете, че докато бачка борда ще трябва и акумулатор да се зарежда, скороста на заряда донякаде зависи от свободната мощност. Мислете за резервна мощност и според тока с който искате да зареждате евентуално.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ако се пробвам да мина с 20W, дали ще зарежда достатъчно?

вида на акумулатора ще каже дали му е достатъчно или не, все пак ти ще кажеш дали те устройва времето на заряд.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.