Jump to content

купувам compact flash


Recommended Posts

Купувам compact flash-cf карта 256мб

град.Варна

скайп за връзка:daniel_15_8

обявата важи само за варна

цена до 6 лева

Купувам compact flash-cf карта 512mb

цена до 9 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам "същата" обявя... И аз търся същото може и по-голяма но под  1Гб. Пак да е от Варна ако може тъй като ако Не тръгне тая идиотщина да не ме е яд :) . Разбира се 1 вата карта си е за колегата . Ако някой има 2 и ли повече тогава ще взема. За цената нямам претенции - според зависи, само да не е по-скъпа от тая в магазина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам 16 ГБ от 1 година почти трябва

да видя микротика дали цялата ще я познае, имате ли идея до колко гб разпознава? , а на 4 ГБ си бачка едно микротиче вече 1 година без ядове с 40 машини след него накачени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен зора ми е за HP 500 от една др тема.. нейска да познае 4 ката и съм бесен щото едни 33 лева.. еи така.. изгоряха и се надявам с друга карта да се разпознае да го прая РБ :D . иначе ще трябва да си правя гаргара с биоса му а това не ми се ще .. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен зора ми е за HP 500 от една др тема.. нейска да познае 4 ката и съм бесен щото едни 33 лева.. еи така.. изгоряха и се надявам с друга карта да се разпознае да го прая РБ :D . иначе ще трябва да си правя гаргара с биоса му а това не ми се ще .. 8)

Най вероятно е SDHC и затова не я познава!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.