Jump to content

Копувам Access point second hand


studioformat

Recommended Posts

Търся аксес пойнт втора употреба. Може и 10мб, стига да работи и да не прави мингели. скайп:studio_format

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ако има доброжелатели мога и да го взема... все пак е икономическа криза а и се почесто зеха да се появяват тези оптики и тази уайфи теч май е към края си, тъй че дерзайте!

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или към началото си ;)

Имам едно АП-енце на 2.4 D-Link 2000AP+ с антенката имам и захранване за него, такова ли ти трябва,

или такова като картинката?

BathroomEast.jpg ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ако има доброжелатели мога и да го взема... все пак е икономическа криза а и се почесто зеха да се появяват тези оптики и тази уайфи теч май е към края си, тъй че дерзайте!

що търсиш нещо, дето е към края си бе, да не хитруваш нещо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих си нов за 35лв, тук ги предлагате за същата сума ама втора цедка.. и да купувам е правилно. 

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в момента много евтини нови работи на пазара, но параметрите им са по-ниски например RAM и Flash и например могат да понесат 900-1000 конекции (established, "time wait" и останалите състояния - един udp пакет с src и dst да прехвърчи - заема място за една активна конекция в NAT-а), и клиента като пусне всичките си Интернет приложения и броя конекции като надхвърли възможностите на RAM-а и новото ефтино устройство ще забива. Ако фърмуеъра е по-хитър - ще дропи някои конекции или ще се рестартира само. Най-често се налага да се ходи да се спира и пуска ръчно от захранването. Ето ти нова джаджа за 35 лв.

С колко RAM е това което с намерил за 35? И всъщност би ли споделил търговеца и модела плийз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Последните 2, 841 е 300М, 741 е 150М.


                   cpu&speed        flash      ram      wireless            ethernet                          

wr1043nd v1    AR9132 400m     8        32      AR9103 802.11n    Gigabit switch Realtek RTL8366    3

wr941nd v4      ar7240  400m     4        32      AR9103 802.11n    ar7240  integrated 100M              3

wr841nd v5      ar7240  400m     4        32      AR9283 802.11n    ar7240  integrated 100M              2

wr741nd v1      ar7240  400m     4        32      AR9285 802.11n    ar7240  integrated 100M              1


Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в момента много евтини нови работи на пазара, но параметрите им са по-ниски например RAM и Flash и например могат да понесат 900-1000 конекции (established, "time wait" и останалите състояния - един udp пакет с src и dst да прехвърчи - заема място за една активна конекция в NAT-а), и клиента като пусне всичките си Интернет приложения и броя конекции като надхвърли възможностите на RAM-а и новото ефтино устройство ще забива. Ако фърмуеъра е по-хитър - ще дропи някои конекции или ще се рестартира само. Най-често се налага да се ходи да се спира и пуска ръчно от захранването. Ето ти нова джаджа за 35 лв.

С колко RAM е това което с намерил за 35? И всъщност би ли споделил търговеца и модела плийз.

Не зная защо ми се стори, че долових някакво учудване у колегите, че някой си си е намерил нещо на стойност 35 лева. Има много такива. В Пловдив на 20 места може да намерите TP-Link или Edimax-подобни за тия пари. Е, +10%, 'щото имало ДДС. Както и да е. Но аз съм продал поне 100 такива. На клиенти. Разбира се, с някой лев отгоре. За настройките.

За човек, който не зная защо си прави труда да посещава този форум и който разсъждава като момчето, което иска да си купи нещо "втора цедка" - това е супер, повярвайте ми. Какво го интересуват там някакви пакети, NAT-ове, фреймове - ала-бала... Няма как да му обясните защо да даде 135 (вместо 35) за нещо що годе. NetworkPro обясни перфектно на момчето защо не е трябвало да си купи този боклук, но не вярвам че ще чуе "благодаря". Не и от него. Така де, да напомним все пак че то КОПУВА, не КУПУВА нещо "втора цедка" ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.