Jump to content

Лаптоп HP530 - Не харесва други WIFI карти...

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Имам го повече от 2 години и съм предоволен просто или случих на бройка ( макар че имам още 2-3 от тия ) или незнам ама много бой е ял и си работи :( . Обаче има една много тъпа работа. В биоса му е бутано нещо и като му сложа друг WIFI адаптер казва "това не е моята карта" - Гледай си работата и до там... Не зарежда ОS. Някой занимавал ли се е да го побългарява. Тъй като си харесах : Atheros AR5B91 802.11a/g/b/n WiFi Mini PCI-express. Но явно само с харесването ще си остана....

• Administrator

това го обсъждахме вече

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

1024х . Щото никак не ми се бараше с поялника по дъното да му свалям биоса да го закачам на програматор. Дето се вика искаше ми се Безкръвен метод  :(

p.s. Оказа се че тая карта Не подържа "А" както пишеше тук:  http://laptopbg.com/shop/product_info.php?cPath=45&products_id=152

Чак сега го забелязох на лепенката и. После като поразгледах из форумите също пише, че не подържа.

За начало свалих оригиналния биос с програматора... поне да се застраховам. Още се чудя дали да си правя гаргара с машинката но най-вероятно ще трябва тъй като се налага N support да има.