Jump to content

Лаптоп HP530 - Не харесва други WIFI карти...


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Имам го повече от 2 години и съм предоволен просто или случих на бройка ( макар че имам още 2-3 от тия ) или незнам ама много бой е ял и си работи :( . Обаче има една много тъпа работа. В биоса му е бутано нещо и като му сложа друг WIFI адаптер казва "това не е моята карта" - Гледай си работата и до там... Не зарежда ОS. Някой занимавал ли се е да го побългарява. Тъй като си харесах : Atheros AR5B91 802.11a/g/b/n WiFi Mini PCI-express. Но явно само с харесването ще си остана....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

това го обсъждахме вече

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1024х . Щото никак не ми се бараше с поялника по дъното да му свалям биоса да го закачам на програматор. Дето се вика искаше ми се Безкръвен метод  :(

p.s. Оказа се че тая карта Не подържа "А" както пишеше тук:  http://laptopbg.com/shop/product_info.php?cPath=45&products_id=152

Чак сега го забелязох на лепенката и. После като поразгледах из форумите също пише, че не подържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За начало свалих оригиналния биос с програматора... поне да се застраховам. Още се чудя дали да си правя гаргара с машинката но най-вероятно ще трябва тъй като се налага N support да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.