Jump to content

Vivacom - 3G USB Модем


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Онзи ден го взех.. тъй като ми трябва да имам нет на доста места предимно за мониторинг и т.н. Офертата - 750мб за 10лева. Цената е за целия период от 1 годишния договор. Като цяло очаквах да е по-зле.. Страниците ги отваря доста по-бавно от моя нет но все пак няма място за сравнение. Отрязал съм го само на GPRS mode да работи. Като цяло за тая цена няма как да имам особени претенции. Пинга до бг страници в помещение 1 етаж под земята варира от 200 до 900мс като предимно е под 400мс. Като IP то е статично за моя изненада. Нещо ми се губи на сайта им къде се проверява трафика ама и няма как да им звъня сега. Иначе модемчето е Alcatel One Touch X060S подържа и Micro SD карта до 16Gb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

софтуера им си показва генерирания трафик

пък и има бол програми безплатни за същото 

слагаш на мозилата adblock+ да маха рекламите и си ти ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да то така.... Че показва - показва DW/UP/Тоtаl. Само се надявам накрая да нямаме разногласия с техните сметки ;) . Освен това софтуера на MTEL ските усб та има опция до еди колко MB да ти напомни.. и на еди колко си МБ да те спре! Което ми се струва много по коректно макар да не харесвам въпросната фирма. А и в офиса "мацката" ме убеждаваше, че на сайта има ама аз не го откривам явно :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

мтел-ската е на водафон

ползва я голяма част от света нормално да има и опции

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

.. когато подписвах договора ми казаха да дам 15лв депозит и после щели да ми се приспаднат от 1 вите 2 месечни такси т.е. 1 вата не плащам, а 2 рата на половина ( това ако не превиша трафика разбира се.. ) и аз спокоен но ми пращат смс че та на софтура на модема.. да съм плащал!Викам системата се е объркала е да ама не е .. снощи когато най много ми трябваше даже ми беше и спрян нета за неплатена такса! Е направо побеснях и им се обадих. "Мъжа" от среща каза Не е така както са ви го обяснили ами щели да ми се върнат след като си платя 1 вата такса... Викам ясно пак я карата на Random. Ама си останах без нет... абе чудя се имали нещо което да е наред в тая държава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

.. когато подписвах договора ми казаха да дам 15лв депозит и после щели да ми се приспаднат от 1 вите 2 месечни такси т.е. 1 вата не плащам, а 2 рата на половина ( това ако не превиша трафика разбира се.. ) и аз спокоен но ми пращат смс че та на софтура на модема.. да съм плащал!Викам системата се е объркала е да ама не е .. снощи когато най много ми трябваше даже ми беше и спрян нета за неплатена такса! Е направо побеснях и им се обадих. "Мъжа" от среща каза Не е така както са ви го обяснили ами щели да ми се върнат след като си платя 1 вата такса... Викам ясно пак я карата на Random. Ама си останах без нет... абе чудя се имали нещо което да е наред в тая държава?

В UK тези главоболия са ги спестили на хората и като дойде време за плащане автоматично ги дърпат парите от картата ми, и ме уведомяват с емайл.

а същевременно за услугата на 95% където съм ходил до сега получавам перфектно услугата

ето скриин

post-20-130900726639_thumb.jpg

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ами не съм но може да пробвам стига да ми остане възможност ако не съм им го забучил в някой офис, че мн ми дигат нервите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Ако не се поддържа - пъхаш го в USB-то на рутерборда и смъкваш supout.rif след което го пращаш на support@mikrotik.com с информация за устройството и с искане to be supported :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.