Jump to content

търся CPU за това дъно


Тодор Лазаров

Recommended Posts

имам в офиса едно дъно: ECS P4VMM2

на някой да му се намира CPU за това дъно, но не Celeron, по възможност P4 колкото повече Mhz толкова по-добре.

мисля че версията е http://www.cpu-upgrade.com/mb-ECS/P4VMM2(V1.1A).html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам в офиса едно дъно: ECS P4VMM2

на някой да му се намира CPU за това дъно, но не Celeron, по възможност P4 колкото повече Mhz толкова по-добре.

мисля че версията е http://www.cpu-upgrade.com/mb-ECS/P4VMM2(V1.1A).html

Ето ти един линк на една фирма цък

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на никого не препоръчвам да се доверява на дъно Елитгруп /елиттруп ;)/ . Имал съм вземане-даване с тази марка в миналото а и една добра дума не съм чувал !!! ако случайно не знаеш .... го имай в предвид. поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам но има едно и се търкаля в офиса, ще му взема един пентиум за 20 лева и за shell конзола ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много марки са се излагали през годините. С малко късмет и електролитни кондензатори няма да ти се налага да сменяш ;) Аз бих опитал да подкарам всичко, ако си нямам друга работа в момента, или ако смятам че ще го шитна на печалба ;) Или ако съм в настроение за експериментиране :P

А то преди 100 години имаше едни дънца PCChips - после гледам на сайта на PCChips че са ги купили от ECS (Elitegroup Computer System) и.. направо ... но то и цената им е малко по-ниска :) И съпорта им е малко позакърпен в сравнение с преди .. може би. Така че... късмет пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.