Jump to content

Въпросниците на КРС


Recommended Posts

  • Администратор

имаше една организация uiip, която искаше карта на мрежата, брой абонати, скорости и данни за събираемостта и месечния оборот.

:) демек още едно крс хаха

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм прав, но мисля , че във времената на интернет форумите, браншовите организации не са толкова нужни. Предполагам, че форум като този може да координира усилията на всеки един от нас. Достатъчно е да се определи целта (В случая как да премахнем вредните въпроси в анкетите на КРС). Всеки с информация или знания по право, може да помага за да насочим (макар и поотделно) усилията си. Това да си губим време по сбирки и да плащаме членски внос, да си създаваме още една "шапка" на нас и т.н. може да има повече вреди отколкото ползи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"организация"

Они тия организаторите сите са много убави и коректни та знае ли се... Ма живота е като махало. Правиш нещо си.. буташ го и то ти се връща :'(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше една организация uiip, която искаше карта на мрежата, брой абонати, скорости и данни за събираемостта и месечния оборот.

И след няколко месеца вече са ти конкуренция, но преди това са се постарали да ти пратят всички възможни инстанции на проверка, ама то рано или късно всеки си плаща за гяволията, така че едва ли ще са първите на който ще им се размине. Върха на наглостта беше че дори ми предложиха с адвокати и не знам си какво да ми съдействат да си разреша проблемите, мислех си че съм видял достатъчно наглост за толкова години ама и това доживях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

като гледам още си ги има, ама не са им много членовете.

http://www.uiip.bg/members.php

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.