Jump to content

Recommended Posts

Здравейте  ,

предлагат ми трафик без разделение на БГ и Int . (FLAT). Искам да попитам някой ползвали ли е подобна услуга и ако да какви да предимствата и недостатъците.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал такава услуга

Недостатъка е, че плащаш всичко като Internet, а БГ трафика е много по -евтин.

И ако искаш да пуснеш "Разделена трафик" на клиентите си става голяма боза :)

Иначе за малки трафици е далавера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  ,

предлагат ми трафик без разделение на БГ и Int . (FLAT). Искам да попитам някой ползвали ли е подобна услуга и ако да какви да предимствата и недостатъците.

Благодаря предварително!

А би ли споделил цените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В профила ми пише къде се намирам през по-голямата част от денонощието.Въпросът ми беше зададен с цел ориентиране в джунглата от ценови предложения,които получих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2 оферти.Едната е 45 лв. за мбит международен и 25 лв. за мегабит пиъринг.Другата е 5 мбита международен и 10 мбита пиъринг за 300 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре що се натискаш да харчиш пари по доставка не ми е ясно. Преди 5 години да беше айде как да е. Сега просто ще ги заровиш парите заради един кръжок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно и затова досега не съм се възползвал от тези предложения.Иска ми се да разгърна малко мрежата,но не вярвам,че ще се получи нещо и затова си държа 10-15 абоната в сивата икономика и си трая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха закъснял си с няколко годинки, сега само от чешмата където още не капе нет. Иначе най на далавера си е да взимаш големи трафици, много интернет се дава по лесно на много клиенти отколкото малко интернет на малко клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха закъснял си с няколко годинки, сега само от чешмата където още не капе нет. Иначе най на далавера си е да взимаш големи трафици, много интернет се дава по лесно на много клиенти отколкото малко интернет на малко клиенти.

Никъде не съм написал,че ще продавам интернет.Попитах само за цените,колкото да се ориентирам.Но явно тези цени са много строго пазена тайна.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дали преноса е твой.... Ще има ли минаване през друг доставчик vlan или препачване и прочие. Какъв нет искаш да купиш също. Има по 3 евро има и по 15.  Пиъра също. Ако ти го влачат до теб ест да е скъп. Цените се предоговарят ако има изменения на пазара и като правило са все надоло. Не очакваш да плащаш примерно 100лв по-малко, а просто взимаш отгоре мегабити. За мен не е тайна. Плащам около 3к лева за нет. С всичко за да си го нося до мен ми излиза почти 5к. Пиъра ми е 270 евро. Остатъка е колокация и интернатионал. Много-малко няма значение щом съм доволен.

едит: Последно съм си търсил доставчик преди 18-20 месеца. Получих оферти от 1000 до 3000 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.