Jump to content

Въпрос за Интелска лан карта


Recommended Posts

Преди време си бях взел ланка на интел (доста по-голяма беше от Realtek-a),но след поставяне в слота тръгват само вентилаторите на ПЦ-то...Пробвах с няколко такива карти на няколко различни ПЦ-та и резултата е един и същ...Някой има ли идея защо се получава така  ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да такава е картата.Дъното е Lite On NR146 на Hp Compaq dx2000mt.Пробвах го и на някакъв АСрок,но при всички тестове резултата е един и същ.Исках да си сложа такава карта ,защото чух доста добри отзиви за тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно или картата не е наред или се карат с дъната нещо ( което много ме съмнява..) . Картите макар и нисък клас са много корави. Имам доста такива с up time над 6 години и тогава са били 2 ра употреба - нямат никакви грижи за момента . Естествено не стават за големи трафици и много клиенти зад тях . При мен там са с 20 усера за картата и се държат. А реалния тек - не ми се коментира..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите сигорен ли си, че са наред? Пробвай на други дъна... ресетни биоса... Виж ако са повече от 2 карти еднакви някой дъна почват да се шашкат. Така, че пусни само 1 за тест.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно ще ти препоръчам да ползваш по-качествени дъна дори някое дърто на асус според мен е по-добрия вариант

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм тествал по една ланка на дъно...Иначе машината е маркова ,в смисъл не е сглобявана при бай Кольо касапина и не съм имал друг проблем освен с тези ланки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми може да е от картите нещо, боба ми свърши :( . Хващай няколко машини и тествай. Пробвай и с ресет на биоса и ъпдейт но внимавай да не стане по-голяма каша :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боба ми свърши :(

Ще ти пратя по пощата :) Иначе до няколко дни ще се заредя с няколко карти и машини,да видим какво ще стане... :)

Благодаря на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при реалтек картите като изпуши и не тръгва дъното, само вентилаторите работят. при интел не съм виждал такъв проблем. но може самата карта да е дефектирала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.