Jump to content

Ubiquiti Още нови продукти на пазара

Recommended Posts

RudY-ElectriC

Да видим кво ще се случи след като дойдат в бг и по заможните фирми започнат да ги ползват, пак ще има едно опяване тука че им спирали радиата и ефира бил зле, и тога КРС ще доста ангажирана :)

Едва ли ще е толкова едно унифи

AP%20AC.jpg

spacer.gif

UniFi AC 802.11n/ac

е 430 лв сам си прави извода че това с рокетите ще е поне 600 -700 лв антена с рокет

unifi-ap-ac-outdoor-.jpeg

spacer.gif

UniFi AC Outdoor

Ето това е 640 лв не е по различно от рокета 8)

Демек всичко е по 3 ;D

Унифитата са по скъпи от рокетите, един рокет е 120 кинта а едно унифи оутдор 200, има разлика

Edited by RudY-ElectriC
  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• PcTuninG™

70

• NetworkPro

26

• jack82

18

• Rompii

16

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Време е за по-зрав хардуер http://e2.ma/message/bf82/rvb5s Сега Убнт играчките ще се продават по-лесно на по-големи фирми и евентуално акциите им ще се вдигнат

Чрез партньорство с основен шведския производител и американска химическа компания, Ubiquiti има удоволствието да представи решение за всички ваши нужди: AirFresnelCleaner

Има си в Download секцията под името "Release notes:". Това е последният за някои от продуктите http://dl.ubnt.com/firmwares/XN-fw/v5.5.4/changelog.txt

Posted Images

PcTuninG™

Или аз не се изразих правилно или ти не ме разбра исках да кажа ,че всичките им придукти са цени по 3  от обикновените на Н стандарт .

Че какво ще реват щом всеки може да си я закупи и монтира и да се прави на доставчик какъв е проблема - никъде не искат да имаш разрешително от КРС за да си купиш антени :)

PcTuninG™

Еми не е ли двойно поне 300 лв

Антената е 500 лв

800 лв ти е едната точка

отиде линк за 1.5к 

Дано си струва

master

Така се надявах да изкарат аналог  на булета с 1 чайн и 60 лента но като гледам всичко отива на 2х2.

а смотания титаниум колко пари е за това че 300 лева ац то си е без пари излезнат ли 10 броя веднага за тест се вземат

PcTuninG™

Е те ги има на вънка поръчай си като ти се дават пари тука ще са след 4-5 месеца за коледа

RudY-ElectriC

Повярвай като дойдат в БГ няма да са с такива цени, шефа ще им определи цени. :)

Или аз не се изразих правилно или ти не ме разбра исках да кажа ,че всичките им придукти са цени по 3  от обикновените на Н стандарт .

Че какво ще реват щом всеки може да си я закупи и монтира и да се прави на доставчик какъв е проблема - никъде не искат да имаш разрешително от КРС за да си купиш антени :)

200mW е разрешената мощност при 5Ghz банда и това е изотропна мощност а за широчина на канала незнам.

• 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

С последните версии на AirOS са добавили функционалност за консолидиран мениджмънт и мониторинг на AirMax устройствата. Services --> Ubiquiti Networks Management System. При мен го забелязах от 6.0.7 насам, може да го е имало и по-рано.

Идеята е подобна на  unifi. Доста е обещаващо, някои неща работят, други са в процес на разработка. Софтуерът е безплатен. Ще има и cloud решение както при unifi.

https://unms.ubnt.com/

• Like 1