Jump to content

Ubiquiti Още нови продукти на пазара


PcTuninG™

Recommended Posts

Да видим кво ще се случи след като дойдат в бг и по заможните фирми започнат да ги ползват, пак ще има едно опяване тука че им спирали радиата и ефира бил зле, и тога КРС ще доста ангажирана :)

Едва ли ще е толкова едно унифи

AP%20AC.jpg

spacer.gif

UniFi AC 802.11n/ac

е 430 лв сам си прави извода че това с рокетите ще е поне 600 -700 лв антена с рокет

unifi-ap-ac-outdoor-.jpeg

spacer.gif

UniFi AC Outdoor

Ето това е 640 лв не е по различно от рокета 8)

Демек всичко е по 3 ;D

Унифитата са по скъпи от рокетите, един рокет е 120 кинта а едно унифи оутдор 200, има разлика

Редактирано от RudY-ElectriC

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или аз не се изразих правилно или ти не ме разбра исках да кажа ,че всичките им придукти са цени по 3  от обикновените на Н стандарт .

Че какво ще реват щом всеки може да си я закупи и монтира и да се прави на доставчик какъв е проблема - никъде не искат да имаш разрешително от КРС за да си купиш антени :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а смотания титаниум колко пари е за това че 300 лева ац то си е без пари излезнат ли 10 броя веднага за тест се вземат

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай като дойдат в БГ няма да са с такива цени, шефа ще им определи цени. :)

Или аз не се изразих правилно или ти не ме разбра исках да кажа ,че всичките им придукти са цени по 3  от обикновените на Н стандарт .

Че какво ще реват щом всеки може да си я закупи и монтира и да се прави на доставчик какъв е проблема - никъде не искат да имаш разрешително от КРС за да си купиш антени :)

200mW е разрешената мощност при 5Ghz банда и това е изотропна мощност а за широчина на канала незнам.

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Новости от UBIQUITI

https://www.ubnt.com/sunmax/sunmax/

 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

С последните версии на AirOS са добавили функционалност за консолидиран мениджмънт и мониторинг на AirMax устройствата. Services --> Ubiquiti Networks Management System. При мен го забелязах от 6.0.7 насам, може да го е имало и по-рано.

Идеята е подобна на  unifi. Доста е обещаващо, някои неща работят, други са в процес на разработка. Софтуерът е безплатен. Ще има и cloud решение както при unifi.

https://unms.ubnt.com/

  • Харесай 1
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте, на пазара е  60GHz серия продукти на Ubiquiti:

AF60-LR - ще е на склад след около седмица.

AF60 - ще е на склад след месец

GBE-LR - на склад

GBE - на склад

Конкурс за изграждане на 60GHz линк.

  • Благодаря 1

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

Отдавна отсъстващият от пазара LBE-5AC-Gen2 ще бъде отново на склад в четвъртък 08.04.2021.

lbe.jpeg

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно ...

Здравейте,

Може ли един въпрос, тук в тази тема... Надявам се да е на правилното място.

Отскоро се занимавам с ubiquiti. Имаме Ubiquiti Switch L2 + няколко антени. В момента единствения възможен начин за управление е във вътрешната мрежа през java приложението. Доколкото чета трябва някакво допълнително устройство за да се управлява през ui.com. Дали това е cloud key или е друго устройство, някой може ли само да ме насочи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.