Jump to content

Препоръчайте ми антена


Recommended Posts

Исках да ти кажа с това по-горе ако ти трябва за Професионална работа и трябва да разчиташ на тази антена по всяко време и независимо от това дали е -20 или + 40 градуса.Иначе ясно че трябва да се почне лошо няма но нестава да напраш 5 10 антени и накрая аиде аз мога да прая антени.. ;D Аз все още си прая и пак немога да ги докарам както искам макар че много старание влагам но без съответната измервателна техника общо взето се работи на сляпо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоуууу защо имам чувството, че през цялото време ми обеснявате как няма да натрупам милиони от правенето на антени !!!! Хора .... аз искам да си направя антени не за да ги продавам а за да ги ползвам. Имам от какво да изкарвам пари и не ми трябва друга дейност. Известно ми е че необходимата апаратура за сериозно пройзводство на антени струва състояние !!! Аз говоря за HOME MADE .... и обърнете внимание на разтоянията който ще ги ползвам. Казал съм че в случея ми трябва антена която ще е клиендска и ще е на не повече от 300-400 метра !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоуууу защо имам чувството, че през цялото време ми обеснявате как няма да натрупам милиони от правенето на антени !!!! Хора .... аз искам да си направя антени не за да ги продавам а за да ги ползвам. Имам от какво да изкарвам пари и не ми трябва друга дейност. Известно ми е че необходимата апаратура за сериозно пройзводство на антени струва състояние !!! Аз говоря за HOME MADE .... и обърнете внимание на разтоянията който ще ги ползвам. Казал съм че в случея ми трябва антена която ще е клиендска и ще е на не повече от 300-400 метра !!!!

имаш ли фолиран гетинакс и разтвор за промиване на печатни платки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

peterol, ако говориш за "заготовка" ........ печатна платка която от едната страна е с медно покритие и азотна кисилина с която да махнеш "излишното" след като си очартал с лак това което искаш да остане .... значи имам :).

*аз гледах схеми на подобни антени, който на всичкото от горе имат много добри усилвания, но не съм сигурен дали ще успея да я прекарам през принтера и какви ще са размерите след това :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с принетера и размерите ще береш кахъри.Първо си напрай на обикновен лист и мери после като си сигорен че си опрайл мащаба я изпринтирай на "цилофанов" лист имаги в офис 1!Става по-качествено от паус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

InnovaTek-BG, благодаря за съвета. Сега мисля да изчакам да видя какво ще ме посъветва peterol , все пак ще е добре да се поуча от чужд опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но това е при положение че не правиш платка с ютия щото може да се разтопи незнам с ютия не съм правил платки.Аз ги давах досега на един който ми ги прави на принципа на фото метода на паус но забелязах на някой места остатъци и проблеми и почнах с тия цилуфани разликата е огромна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.