Jump to content
  • 0

RB450G и MicroSD


Joro_Blg

Въпрос

8 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами аз пробвах с 4г. и не захапа.... с 2ика си работи от почти 6 месеца. Но има значение от марката в момента е с kingston. Иначе 4 ката беше пак такава но не я разпозна и само се набутах тогава с нея но то си беше ясно, че е риск. Иначе бях си вкарал от китай едни 8 ци който са малко бавни но за гсм те са супер.. и с нея не тръгна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами според мен не но не съм 101% сигорен. Аз я ползвах тогава тъй като се налагаше да кеширам и ми трябваше място.. Но сега просто си е закачена и нищо не правя дори си мислех да я махам ама има голям up time и не ми се бута... Мисля, че някъде из сайта им пишеше с какви карти работи но го бях мярнал след като бях купил картите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Попринип би трябвало да има и значение от карта до карта особено в БГ... Освен това мисля, че зависи с коя версия МТ e. Макар че моя дойде ако не се лъжа с 3.29. И като цяло ако имаш от къде да вземеш за тест и така... после си купуваш тази каквато си тествал това е най - сигорното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И като се поставя трябвало да се внимава, трябвало понякога да се издърпа леко, да не е максимално вкарана.

Плюс това не става за Proxy понеже е много бавен интерфейса към картата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.