Jump to content

Монтажните болтове за адаптерите на ODF а - липсват пак...


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Днес за пореден път ми пристигна одф без тия малките болчета. От различна фирма е и пак е така. Значи предния път като зададох въпроса на другите - казаха, че в комплекта липсват. То не ми дреме толкова за стотинките който струват но днеска из магазините не намерих толкова малки! А не става въпрос за 10 броя ами над 100.... Иначе на пластинките който са си на адаптера пак се държи ама не ми харесва.. малко се мотае насам - натам. При вас как е или аз съм каръка ::) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,DJ69 изглежда не знаеш от къде да купуваш , пък май ти е харесало да те минават ::) (или беше до 3 пъти а? )

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Здравейте ,DJ69 изглежда не знаеш от къде да купуваш , пък май ти е харесало да те минават ::) (или беше до 3 пъти а? )

иии стига дразни човека де :)

че сигурно му се реве

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами я ми кажи на Л.С. от къде да купувам тогава като много знаеш! Мен не ме бърка за болчетата аз като се обадих на първата фирма от която за 1 ви път и за последен пазаря щото решили да си извикат еконтаджията в техния офис и доставката ми стъпа на 16 лв - Майна та му на 10 те лв не ме събарят, въпроса е принципен много мразя такива мизерници. Ако имаш желание пиши тук или на л.с. Да не говорим за другата схема на една друга фирма където от нищо те цакат с 11лева. Като вземеш напълно окомплектован одф или на части разлика в елементите няма! Разлика в количеството няма! Не е сглобен но е с 11лв без ддс по-скъп. И пак ги няма болтовете ::). Майната му ще си ги купя стига да намеря такива малки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега мерих отвора на ламарината е 2мм, а на адаптера около 2.2мм. Обаче най-малките болтове за ламарина който видях днес са 2,9мм . Явно ще е по-забавно от колкото очаквах :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега мерих отвора на ламарината е 2мм, а на адаптера около 2.2мм. Обаче най-малките болтове за ламарина който видях днес са 2,9мм . Явно ще е по-забавно от колкото очаквах [img alt=:)]http://mikrotik-bg.net/Smileys/default/smiley.gif .

На ODF'a са ф 2 mm Х 5 mm стандартни са, и друго къде намери 2,9мм НЯМА такива стандарта е ф 3mm . Остана да те питам с какво мериш с линийка , дърводелски и шивашки метър ;)

снимки на 2 и 3 мм болтчета, 2мм са от одф

212281916018121015161268512948wPuQ75i4Nx2TGoGewhQP.JPG

2475729419819459471268512936WU55h3OQamb9IHu2Z6Au.JPG

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са така наречените 'самонарезни' (а са и с фрезинкови глави) аз говоря за 2 и 3 мм със стандартна милиметрова резба(каквито търсиш за ODF'a 2мм х 5 мм(може да са и по дълги има къде да се 'приберат' само повече навиване което не е чак такъв проблем)

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ама нали за стандартна резба трябва да има и резба на ламарината ? А то няма! Затова със самонарезни мислех да го правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива съм взимал от въпросната фирма и нямах ядове(виж резбата може да е под боята с болче 2мм пробвай да го навиеш или с метчик 2мм ги мини )

19654880205067310591268576352f4NH1UwWIE8C15NnPJDx.PNG

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С метчика ги изпатках сега с М2 болтове е супер :( . Само трябва да потърся и да купя утре, че намерих само 10 тина из чарколяците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.