Jump to content

Търся си заместник за отдалечена поддръжка на MT рутери.


NetworkPro

Recommended Posts

Здравейте колеги, търся си заместник за отдалечена поддръжка на рутеруте на клиентите ми (мрежи, ISP). Малко ме претоварват.

Заниманието е допълнителна заетост, мащабите на текущия бизнес не гарантират месечни приходи като заплата, а по-скоро допълнителни "джобни" могат да се изкарат. С общи усилия може да се разрастне, разбира се, до консултантска фирма, успеха зависи от реклама, PR.

Изисквания: да има самочувствието че може да конфигурира МТ във WISP среда като мрежите са изцяло с МТ, има реални, локални адреси, QoS, traffic engineering, load balancing, и постепенно конфигурациите се усложняват до полудяване  ;D . Има The Dude, SNMP мониторинг и т.н. Трябва кандидатът да се занимава с изграждането на картата в The Dude и т.н. Ако проявява и градивно въображение ще е добре.

Надявам се някой от форума с повечко постове да отговори на предизвикателството.

От начало ще проверявам всяка промяна по конфигурация, в последстве се надявам да си имаме пълно доверие, понеже клиентите (и аз) не понасят да им спират рутерите и трафика!

Начина за комуникация е SKYPE (виж подписа ми)

Поздрави :D

P.S. всъщност за да премине "изпитание" някакво, кандидатът може да покаже (WinBox достъп) свои сериозни конфигурации в експлоатация, или ... например аз да му покажа една "работеща" а той да предложи за 3 минути максимално добро подобрение и да го покаже под виртуална машина ... Трябва да има някакъв изпит ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.

Не търся работник, а по-скоро сътрудник. Инициативен и самостоятелен човек. Даже доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

с тия арабски изисквания на дали ще има кандидати

с "Изисквания: да има самочувствието че може да конфигурира МТ във WISP среда"

обявата е направо лаишка

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши ти по-добра "обява" със западни изисквания :)

В посочения ред се има в предвид - ако не е сигурен в способностите си кандидата да не ме търси ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • 2 weeks later...

validna li e oshte ofertata

mislia che se wpiswam w iziskwaniata s edno izkliu4enie: niamam "powe4ko postowe" vuv foruma. predpochitam da cheta, wmesto da si dawam mnenieto, osobeno ako ne mi go iskat.

mrazia skype, no shte si naprawya registracia specialno za sluchaya, ako wse oshte ofertata e walidna

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всички да ползват SKype понеже се ползва за покупки, продажби, бизнес, с магазини, търговци, агенти, агенции, радио, незнамсикво и е

КРИПТИРАН

уж.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те китайците "повлякоха крак" относно криптираните разговори в Skype, но това не ме притеснява толкова.

Какво ще правим ако вземат да го спрат...?

Ще трябва да затваряме кепенците.

или още по лошо, ако вземат да искат пари  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.