Jump to content
¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

MartoPleven - Супер Измамник

Recommended Posts

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Преди няколко седмици от него взех доста неща.... Няколко АП та суичове и т.н. Суичовете който трябваше да бъдат 3com. Но бяха пълни реалтеци... Дори ме е страх да ги пусна като ги видях в какво състояние са. АП тата пък трябваше да са само с изгорели портове, а няколко от тях  да са здрави е да ама от тогава на сам неможем да ги подкараме! Другите който бяха само за смяна на чипа за лана така са барани с поялника че и да намеря чип то няма смисъл - платката е направена на ГЪЗ! Радио картите още не съм ги пуснал но и това ще стане. Просто мн ме ядоса и трябва да се благодари, че не ме наблизко един към друг просто нямаше да пия една студена вода като сега. И ме убеждава че работели. Е аз разбирам от оня ден да се занимавам с това и то да съм пробвал само аз ама 5 човека да немогат да ги подкарат някак незнам как да му повярвам, че тия който ми е казал че трябва да работят са работели.

Joro_Blg

А ти защо си купуваш такива боклуци от този и онзи?

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Значи 11мб Ап та ми трябваха точно такива. Суичовете ги взвх само защото ми каза че са 3ком. За музея ;) . АП тата дори и да не им рабетеше лана мен ме утстройват тъй като съм им намерил друго приложение. Но това което трябваше да работи.. и на него бях му намерил място.... SMC то също имах къде да го сложа за линк който не изисква повече от 300К и то пълен макс.. няма смисъл да слагам друго но SMC то само мига като дискотека и толкова... . Другите не са тествани ама ...................................

Joro_Blg

За съжаление е пълно с такива измамници.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Да го д*ха, яд ме е, че не си свърших само работата както беше замислена.. И че има такива малоумници дето си мислят, че така ще забогатеят с дребни печалби... Покъсно може да пусна снимки ако имам време.

Влади

Потребителя е предупреден

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Ето на едно ап SMC което мига само и нейска да зареди ос са си. На платка макар, че снимката е кофти.. се вижда елемента с 6 пина го няма. И има мосче с тънка жичка.

Please login or register to see this content.

Велин

софтуерното превключване е направено ::) перманентно хардуерно хехе

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Не е болка за умиране но дори и да работеше нямаше да го ползвам.... при тия честоти е много деликатна работата - най-малкото е разсъгласувано всичко поради простия факт, че чипа има някакво по различно съпротивлние при тези честоти от релето / мостчето .

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Е колко ще спестят ? То тва направо си е гавра с радиото.

Велин

Не е болка за умиране но дори и да работеше нямаше да го ползвам.... при тия честоти е много деликатна работата - най-малкото е разсъгласувано всичко поради простия факт, че чипа има някакво по различно съпротивлние при тези честоти от релето / мостчето .

едва ли ще е толкова разсъгласувано, тоя превключвател е първото нещо де ще изгори при гръм :( и евентуално да спаси радио частта, не съм се сещал да видя какво затихване обикновенно правят.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Еми трябва да се види по PDF трябва да му дават някакви данни. Но не е като стандартен контакт и особено ако другите елементи по веригата ( визирам капацитетие и индоктивностите предимно ) са съобразени с него, а него изведнъж го няма... няма да е същото! В тия бандове само да кихнеш и всичко се сменя :( .

Влади

В тия бандове само да кихнеш и всичко се сменя :( .

претставям си как ще е ако настинеш :) :)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Да мисля, трябва да видя дали му пазя корпуса. Иначе отиде за части то не си струва да си губя времето с него.

pavelkamburov

Затихването е 3dB, стандартно ги махахме едно време, като преправяхме wrt54 да работи на 100mW, и като им местехме честотно каналите. Имам още такива с изместени канали дето си работят вече 6,7 години. Не е прав релоад че е загуба на време. Специално wrt54 има 250mW стъпало а работи оригинално на 28mW софтуерната настройка която вдига мощността е само половината от работата, защото устройството остава "глухо". Като се махне комутатора чувствителността е коренно различна.