Jump to content

захранване на 3 наностейшъна

peterol

Recommended Posts

• Owner

възможно ли е да се захранят с това :

http://cgi.ebay.com/12V-5A-DC-Universal-Regulated-Switching-Power-Supply_W0QQitemZ270416356500QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3ef6122494

вместо три отделни адаптера

Този траф съм го купувал от Анди и не беше скъп пиши ми на лс да изровя каталога да ти патя

Аз го позлвах за захранване на видео камери и до ден днешен си работи  :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Аз подобни съм ползвал но мисля че са били друга марка поне тая немога да я видя но моите  бяха I.T.E. който са читави според мен. И бяха за други напрежения. Иначе за 3 нанотоа мисля сега да ползвам от лаптоп 19В 4.5А + контролер + акумулатор 12В. Че не мисе слага UPS там просто е нерентабилно :) .

Схемата още не е завършена като цяло и се доразработва. Иначе зареждачка на акумулатора, след нея тригер на шмит. като цяло схемата ще работи и на ац и на дц до 16-35В, а на изхода 13В до 3,5А.Ще има индикатори за overload както и няколко типа защити.Както и опция за рестарт на изхода от пико без да се налага да има relay board.

p.s. Тук мисля, че братушките предлагаха такова чудо но то имаше и екстра - мониторинг през ком порта на борд ( ако се ползва борд ) . Но цената му беше висока пък и доставки главоболия и т.н. Иначе не съм видял някъде да се продава подобен готов продукт.