Jump to content

Помощ за следното - сапунерка Edimax ew-7206 APg


studioformat

Recommended Posts

Не иска да се свърже през единствения лан порт директно с прав кабел към свободна лан карта към ПС.Вариантите ресет, смяна на адаптер, включване и изключване на захранването не помагат. Лан индикатора мига непрекъснато, все едно дава прехвърляне на пакети а пък няма връзка. Лан кабела е тестван между две ланки на лаптоп и обикновенно ПС.Работи но при връзка към едимакса не ще. Как мога да влеза в настройките му //192.168.2.1

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобно ап с изгорял лан след гръмотевица но все пак ако е настроено като ап мойе да се влезне в него безжично и да се ползва за репийтер или ако има вдс но при мен и уирелеса не не6е 100% наред  и сега събира прах някаде 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо пиши ново ли е , ползвано 2 ръка някаква случка с него (токов удар, гръм как е спряло) , без подробна информация няма да има и конкретна помощ.В зипа е инстала(ако не си го чел) , започваш с RESET  !!!

EW-7206APg_PDg-QIG-EN_080919.zip

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото виждам май в менуала май трябва да се свърже към хъб или суитч че тогаз към компа, директно към ланка май не става.. голяма тъпотия ако е така.

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо при мен всяко такова АП съм го настройвал директно на лаптопа! Тествам го и тогава го закачам на мрежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

доколкото виждам май в менуала май трябва да се свърже към хъб или суитч че тогаз към компа, директно към ланка май не става.. голяма тъпотия ако е така.

веднъж трясна едно радио по лан и бачкаше само на 10 мбит с лаптоп .. включено директно в суич не иска, тогава набарах един стар 10 мбит хъб :) и работата заспа. С комп трябва сякак да работи пробвай с прав и кроснат кабел. Пробваш на 10 мбит фулл и халф дуплекс.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сапунерката така са ми я дали, гаранте няма. С прав или кроснат все тая, все няма сигнал. Дава червен хикс на мрежата в уиндоус експи. днес ще провам през рутер или суитч квото намеря но едва ли ще стане. явно е прецакан.

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повтарям се но щом ти я дават без гаранция и ти показва хикс на мрежата (изключен мрежов кабел) мисля че лан порта си е отишъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.