Jump to content

Малко wifi техника и антенки за продан!


geltexxx

Recommended Posts

Продавам 2бр. омни 15db антени от вида http://www.vesuviustreamline.com/product/chang-hong-2.4g-OMNI-15dbi-antenna.html

за по 80лв./бр. (двете за 150лв. ги давам  :( )!Както и ап planet wap-4033-30лв./бр;air live WL-5460APv2-35лв./бр имам количества от ап-тата.skype:meteor_94 или на 0884424450-Георги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криза е няма как

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си навит на цена 25лв за 1бр от air live WL-5460APv2, ще го взема! Стига да работи кур ектоно.., като и да няма лан изгорели портове, че ме прецакаха жестоко с подобен и още кървя!

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Е никои ли няма интерес:)чудно ???

Тез неща предполагам са нови? ??? Цените с ДДС ли са ???

И ако искаш да впечАтлисаш някой пусни някви тестчета .. :) няма се научите да си продавате стоката даже, абе слагайте и линкове към инфо.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Да добавим малко антенки и ап-та.Иначе имам останали само няколко qubs и planet от предлаганите АП-та!От антените :

-24дб решетка на 2,4 от шуменските-50лв

-24дб решетка на 5гхз -60лв

-панелна на 5гхз 2бр по 40лв/бр 70лв за двете  :(

-омни 15 дб на 2,4 2бр 65лв за брой

-секторна 120 градуса на 2,4 2бр -70лв ето тазиhttp://www.vesuviustreamline.com/product/ultracom-16.5dbi-base-antenna-for-2.4ghz.html

-xr5+pigtail=100лв

-senao ECB-3220 2бр по 70лв броя

-RB 411AH 1 бр = 110лв(има остатъчна гаранция)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24dBI сектор? Да се не бъркаш нещо...

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.