Jump to content

Изкупувам Развалени "Умни" суичове


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Значи няма значение с колко порта са. Трябва видимо да не изглеждат подпалени и т.н. Т.е. да имат поне вид. Не ми трябват такива от рода на неомонтанските.... интересуват ме по-висок клас! Приемам оферти от цялата  страна, за повече информация на ЛС или 0886811477. DELL,HP,CISCO,3com и аналогични марки са за предпочитане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз това го виждам като 10мегабитов HUB. И бих го купил за символична цена за музея ми иначе за нищо неможе да се ползва..

п.п. http://support.3com.com/infodeli/tools/hubs/ss3/baseline/1644/dua1644-0aaa03.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 mb/s лично тестван от мен, до максимална скорост. Но както и да е. Ти си решаваш ???

п.п. какво разбираш под символична цена?  :)

п.п.2 с това "иначе за нищо неможе да се ползва"  доста ме развесели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де на pdf той ли е ? И ако е той къде пише 100мб ? Не споря просто гледам техническата му документация. Още повече пък да е managment.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Добре де на pdf той ли е ? И ако е той къде пише 100мб ? Не споря просто гледам техническата му документация. Още повече пък да е managment.

не е той има точно такива 100мбит умни суичове, имахме ама по едно време почнаха да му спират портовете (бяхме го взимали втора ръка) иначе ей това мяся отвътре :)

post-13-130900725978_thumb.jpg

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По модела който ми даде човека това ми излезе... :) . Освен да е както някой D-Link ове с 1 модел има 100мб и гигабит ??? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имам един такъв ретро 3ком 3c16900 http://www.mtmnet.com/3C16900.htm 1 100mb port i 24 10mb

Ако имаш интерес , цената е символична че само прах събира може и бартер за някоя евтина антенка или нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно ...

Едно Cisco 3500 XL с няколко изгорели порта ми се въргаля някъде. Стартира, но не си минава теста, пък и два от LAN чиповете му нещо много греят. Държа го заради захранването, че имам няколко здрави от този модел в мрежата, ама и на тях им е време за смяна, така че мога да се разделя с него на еквивалентната стойност на няколко бири  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Allied telesis 24 порт 10/100Mbps smart managed switch.

Свети като коледна елха, но има вид. За цена на ЛС или скайп: ddobreff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.