Jump to content

Продавам дъно s.478 , P4, GA-8IK1100 (Rev 2.x),CPU P4 3GHz,ПРОДАДЕНО


Recommended Posts

Продавам дъно s.478 GIGABYTE GA-8IK1100 (Rev 2.x),cpu P4 3GHz/1Mb/800MHz Prescott нова цена 100 лв.(само заедно). Мога да продам и различни видео карти AGP x4/8.

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=1719

ако има желаещи и въпроси на ЛС

реална снимка

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Продавам дъно s.478 GIGABYTE GA-8IK1100 (Rev 2.x),cpu P4 3GHz/1Mb/800MHz Prescott нова цена 100 лв.(само заедно). Мога да продам и 2х512Мb DDR400 PQI -50 lv имам и различни видео карти AGP x4/8.

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=1719

ЗАПАЗЕНО (но ако има желаещи на ЛС)

Запазено Запазено колко да е запазено дръж ни в течение чудя се какво да я правя тази тема

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промяна в обявата процесора е Продаден ,така ,че сега се продава само дъното  s.478 GIGABYTE GA-8IK1100 (Rev 2.x) с цена 65 лв.Рама също е продаден и за това е премахнат от обявата.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Колеги пишете телефони за връзка в обявите. Ако все пак наистина сте решили да продавате де.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия собственик на МВ е hardboy142  със здраве да си я ползва.ПРОДАДЕНА

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.