Щирлиц Posted February 6 Report Share Posted February 6 (edited) Здравейте колеги, На някой случайно да му се намира работещ таралясник на IBM от вида x3550M4, x3630M4, x3650M4? Най-вече с работещи захранвания? И да не му трябва Edited February 6 by Щирлиц Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts