Jump to content

Странен проблем..


technomen

Recommended Posts

Значи от няколко месеца съм си пуснал един BulletM2 с омни 10дби като access point  да си ползвам интертнета и в съседната ми къща като той седи горе долу между двете и си работеше без проблеми до скоро и бях доволен.Беше на 20дбм и си го ползвах на около -65дбм и съответно на лаптопа ми го даваше като отличен,но какво стана от няколко дни сменях мощноста, сменях каналите каквото и да правя сигнала не помръдва от -75дбм (като започна да я намалям мощноста сигнала пада но повече от това не се вдига) като имаме в предвид че антената е на около 50 метра от лаптопа пряка видимост и само един прозорец е преградата.Гледах захранването,всичко е точно,дори съм го вързал към УПС.Интернета му идва от един модем на БТК но не мисля че проблема е в него... какво е според вас възможно ли е от антената да е,вятър дъжд не е имало когато започна да прави това  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай хардуерен ресет.от бутона на булета.и наново настройка.на мен така един булет се изгаври, софтуерно ресета не го оправи .след ресет от бутона си тръгна нормално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм ами то само това остана и то понеже съм го качил на по високо и не ми се качваше там  :o  иначе още утре ще пробвам и това, дано е било това че ако не е не знам вече какво да правя  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

булета не излъчваше .сигнала от -68 отиде на -81-както си работеше и спря.аз първо софта смених сложих 3.5 .все тая.след ресета вече трети ден си работи.то и  със стария софт работеше вече шести месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izvinqvam se za latinicata no pisha ot gsm.sega probvah s telefona pri 28dbm na bulleta s zor go hva6ta na 80% pri 30-40 metra pred men i na sushtoto nivo sum kato nego bez absolutno nikakvi pregradi,utre shte probvam s reset dano stane  :o :-\

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички,да споделя какво направих и се оправи  :o  Свалих bulleta и антената качих му v.5.1 след ресет му направих настройките на ново,но като разглобих антената видях че има влага вътре в самата антена изсуших я сглобих я и с силикон я оплатних, изолирах и N-connectora да не се мокри,премерих захранването всичко си беше наред с него.След тези неща сигнала пак си стана както беше и преди,от какво се оправи не знам но вече е наред  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

водата е отвратителен отразител 

преди няколко дни ми подгизнаха 5 камери VIVOTEC (вече са пълни с силика гел)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

тука имам една колекция пакетчета около кило

около 200 от всякакви техники

но да се продава някаде не съм виждал

когато слагате силикагел първо го изсушете 

т.е. да станат ситни топченца

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.